Navigácia

Výber jazyka

  • sk
  • en

Obsah

ATLETICKÝ ODDIEL 

Centrum voľného času L. Mikuláš (CVČLM)

prihláška 2021/22 

rk

ROZVRH

miesto: štadión M.M.Hodžu L.Mikuláš

detská atletika od 5 rokov  I,skupina  Bc Biba Schmeringaiová Pondelok  16.00-17.00
detská atletika od 5 rokov II.skupina Mgr.Silvia Hrebíková,
atletika starší žiaci  PhDr.Roman Králik Pondelok 15.00-16.00
atletika dorast  Mgr.Tibor Pelach
atletika starší žiaci  PhDr.Roman Králik Utorok
 

15.00-16.00

atletika  dorast Mgr.Tibor Pelach
atletika prípravka  Mgr.Silvia Hrebíková Utorok

 16.00-17.00

atletika  mladší žiaci PhDr.Roman Králik
atletika  dorast  Mgr.Tibor Pelach streda

15.00-16.00

atletika starší žiaci  PhDr.Roman Králik štvrtok
 

15.00-16.00

atletika dorast Mgr.Tibor Pelach
atletika prípravka  Mgr.Silvia Hrebíková štrtok

16.00-17.00

atletika mladší žiaci PhDr.Roman Králik
atletika dorast - posilňovňa v CVČ                                 (Pelach,Králik) piatok 13.00-15.00
atletické preteky (podľa kalendára Slovenského atletického zväzu) sobota - nedeľa

cvc

Romana Králiková

Krúžok atletiky CVČ - registrovaný ako atletický oddiel Centra voľného času Liptovský Mikuláš pre deti a mládež od 5 do 30 rokov

registrovaný na Slovenskom atletickom zväze  od 1.1.2015Počet registrovaných atlétov 224.

Zaradený do projektu  Slovenského atletického zväzu:

  •  (UTM) Útvar talentovanej mládeže.
  •  Detská atletika.

Predseda oddielu/klubu : PhDr.Roman Králik Kontakt: 0911 641 241  kralik@cvclm.sk

tréneri:

PhDr.Roman Králik (reprezentant Slovenska v atletike na 100 a 200 metrov, diplomovaný tréner atletiky FTVŠ-UK Bratislava) 

Mgr.Tibor Pelach (reprezentant Slovenska v atletike, trojskok, diplomovaný tréner atletiky FTVŠ-UK Bratislava) 

Mgr.Silvia Hrebíková (FTVŠ UK Bratislava)

Bc.Biba Šmeringajová

Bc. Lenka Králiková

článok :  100 ročná história atletiky v meste Liptovský Mikuláš (Ivan Bubelíny)

.....................................................................................................................................................................................

PLÁN PRETEKOV 2021

30.5. Majstrovstvá SsAZ jednotlivcov Nitra  propozície 
5..6. súťaž družstiev I.kolo- st. žiactvo Martin propozície 
13.6. sútaž družstiev I.kolo -dorast Martin propozície 
19-20.6. majstrovstvá SR dorastu Košice propozície 
27.6. súťaž družstiev I.kolo prípravka a ml. žiactvo Martin  
3.7. súťaž družstiev II.kolo- st. žiactvo Žiarn Hronom propozície 
11.7. súťaž družstiev II.kolo prípravka a ml. žiactvo Martin  
1.9. preteky družstiev st. žiactva Žiari nad Hronom  
5.9. pretekoch družstiev dorastu Martine  
12.9. IV.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva a finále najmladšieho žiactva Martin  
15.9. IV.kolo súťaže družstiev SsAZ dorastu a finále mladšieho žiactva Martin  
18-19.9. majstrovstvách Slovenska  st. žiactva a do 23 rokov Trnava  
25.9. majstrovstvách kraja jednotlivcov  prípraviek a ml. žiactva Žiari nad Hronom   

 

umiestnenie atlétov CVČ na majstrovstvách Slovenska 2021

2.miesto Paula Perončíková MSR st.žiačok 22-23.5. Martin sedemboj - 3556 bodov
2.miesto Matúš Grieš MSR juniorov 3-4.7. Trnava trojskok - 13,19 m.
4.miesto Matúš Grieš MSR juniorov 3-4.7. Trnava výška -185 cm
4.miesto Tomáš Revaj MSR juniorov 3-4.7. Trnava 400 metrov  prek. - 58,71 
4.miesto  Zuzana Letošová MSR dorastu 19-20.6. Košice 400 metrov prek - 69,37
6.miesto Michal Kopček MSR dorastu 19-20.6. Košice 400 metrov prek.- 63,97
7.miesto Michal Kopček MSR dorastu 19-20.6. Košice 110  metrov prek - 17,49
7.miesto Tomáš Revaj MSR juniorov 3-4.7. Trnava 110 metrov prek. - 16,23
7.miesto Michal Bruňo MSR dorastu 19-20.6. Košice vrh guľou 5kg-11,68

3-4.7.2021 Majstrovstvá Slovenska juniorov TRNAVA:  strieborná medaila v trojskoku Matúš Grieš + 4.miesto v skoku do výšky a 4.miesto Tomáš Revaj na 400 metrov prekážok + 7.miesto 110 metrov prekážok.

cvc

 22-23.5. M SR v sedemboji, strieborná Paula Perončíková.  

pp

 V početnom zastúpení 22 atlétok v kategórii starších žiačok sa na štart postavila aj reprezentantka Slovenska, členka výberu na Európsky olympijský festival  2022 v B. Bystrici - Paula Perončíková z Centra voľného času Liptovský Mikuláš. Dvojdňová mimoriadne náročná súťaž sa začala v sobotu ráno behom na 100 metrov prekážok, kde Paula dominovala vo veľmi nepriaznivých poveternostných podmienkach v protivetre a daždi, zabehla  čas 16,01 sekundy, získala prvých 700 bodov a ujala sa priebežného vedenia súťaže. Darilo sa jej aj v ďalšej disciplíne v skoku do výšky kde skočila slušných 146 cm a získala 566 bodov a stále priebežne viedla, pohoršila si vo vrhu guľou kde stratila cenné body  a pripísala len 400 bodov. Na záver sobotňajšieho programu vo večerných hodinách zakončila prví deň sedemboja behom na 150 metrov v silnom protivetre časom 21,60 a pripísala si 590 bodov, priebežne klesla na 2. miesto v celkom poradí po štvrtej disciplíne výkonom v súčte 2267 bodov. 

V nedeľu program sedemboja pokračoval Paulinou silnou disciplínou skokom do diaľky kde výkonom 513 cm získala 598 bodov a držala si celkovo priebežnú 2 pozíciu.V poradí šiestej disciplíny sedemboja je málo bodovaný hod oštepom, kde Paula dosiahla len 330 bodov za výkon 22,20 metra.Sedemboj Paula ukončila v silnom daždi záverečným behom na 800 metrov, kde si udržala priebežné 2.poradie  a na Liptov vezie striebornú medailu výkonom 3533 bodov.

Video - TV Liptov Paula Perončíková (11.01 MB)

 

MSR dorastu Košice 19-20.6.2021

Výborné 4.miesto obsadila Zuzana Letošová na 400 metrov prekážok a Michal Kopček v tej istej disciplíne skončil na 6.mieste. Michal Bruňo 7.miesto vrh guľou a Michal Kopček 110 metrov prekážok.

f

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nitra 30.5.2021 majstrovstvá jednotlivcov  stredoslovenskej oblasti 

1.miesto Paula Perončíková  st.žiačka 100m prek. 15,45
300m. prek. 18,36
1. miesto Michal Kopček st. žiak 300m. prek 46,55
1.miesto Petra Krotáková dorastenka 100m 12,95
200m 26,85
1.miesto Zuzana Letošová dorastenka 400m. prek. 74,23
1.miesto  Michal Bruňo dorastenec vrh guľou 11,09m
2.miesto Michal Kopček st. žiak

skok do diaľky

100m prek.

538cm

16,06

2.miesto  Michal Bruňo dorastenec hod diskom 28,37m
3.miesto Sára Riegelová dorastenka 100m prek. 17,61
3.mieto Tereza Tarabová st.žiačka 1500m prek. 6:42,33

mimo súťaž boli aj juniori

Tomáš Revaj a Matúš Grieš

rk

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3 bronzové medaile na Svetových školských športových hrách

Mladí nádejní atléti z  Centra voľného času Liptovský Mikuláš  Paula Perončíková a Michal Kopček  reprezentovali Slovensko  v Srbskom Belehrade na Svetových školských športových hrách pod patronátom Medzinárodnej federácie školského športu (ISF)

Paula Perončíková získala 2 bronzové individuálne medaile v behu na 100 metrov prekážok časom 15,28 a v skoku do diaľky výkonom  529 cm. Pridala aj zlato v štafete na 4 x 100 metrov v zložení Michaela Mišková, Paula Perončíková, Kamila Mlichová, Ema Bendová, časom 51,06.

Michal Kopček skončil na 3. mieste v disciplíne 100 m prekážok časom 15,54 a pridal aj bronz v štafete 4 x 100 metrov  v zložení Michal Kopček, Adam Lelkes, Róbert Pecko, András Takács, časom 52,08.

cvc

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Postup šprintérky Simony Kurimskej na Zlatú tretru do Ostravy

Simonka Kurimská reprezentovala detskú atletiku Centra voľného času Liptovský Mikuláš v Košiciach na celoslovenskom finále  JBL Jump Fest kde skončila na 3.mieste  v dvojboji, ktorý sa skladá z behu na 60 metrov a zo skoku do diaľky výkonom 9.04 sekundy a 387 cm.

Na Čokoladovej tretre, ktoré sa uskutočnilo na druhý deň tiež v Košiciach  postúpila do medzinárodného finále v Ostrave v rámci mítingu Zlatá tretra  3.miestom v behu na  300 metrov časom 48,35 sekundy. Do medzinárodného finále v Ostrave taktiež postúpila Adelka Blaščíková v behu na 100 metrov.cvc

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.kolo Majstrovstiev-SsAZ družstiev staršieho žiactva

Martin (5. 6. 2021)

# Oddiel Kategórie Body
1. MŠk Žiar nad Hronom Staršie žiačky 131,50
2. CVČ Liptovský Mikuláš Staršie žiačky 118,00
3. Atletický klub ZZO Čadca Staršie žiačky 85,00
# Meno discipliny Body
1 Perončíková, Paula 100 a 300 prekážky, diaľka  11+11+9 31,00
2 Glevitzká, Leila oštep,výška,100prek    5+6+7   18,00
3 Kubíková, Sabína disk,kladivo   6+6 12,00
4 Hvorková, Ela 800 ,300 prek    3+7 10,00
5 Kováčiková, Nikola 300 preky 8,00
6 Tarabova, Tereza Iris 2000 8,00
7 Kmeč, Rebeka kladivo,disk 2+5 7,00
8 Horňáková, Tamara diaľka,100 prek   1+5 6,00
9 Kögelová, Karolína 2000 5,00
10 Kultanová, Beata výška 5,00
11 Kmeč, Emma diaľka 3,00
12 Húsenicová, Natália 800 2,00
13 Belica, Mia 300 prek. 2,00
14 Švandová, Alžbeta oštep 1,00
15 Oravcová, Sofia   0,00
 

rk

II.kolo súťaž družstiev Žiar nad Hronom 3.7.2021

Výborný výsledok atletického družstva CVČ starších žiačok ktoré skončilo na 2.mieste v celkovom súčte bodov 111 bodov za domácim Žiarom n. Hronom ktoré získalo 139 bodov. 

(100 metrov prek. 26 bodov- 2000 metrrov 17 bodov- 300 metrov 17 bodov-800 metrov 16 bodov-diaľka 13 bodov-oštep 9 bodov- výška 7 bodov- štafeta 4 body)

1 Glevitzká, Leila ..................výška,prekážky,oštep.............  22 bodov.

2 Horňáková, Tamara .........diaľka,prekážky,.......................20 bodov.

3 Kováčiková, Nikola ...........prekážky,300...........................15 bodov.

4 Hvorková, Ela.....................800,preky,štafeta................... 10 bodov.

5 Tarabova, Tereza Iris ........2000 metrov.............................8 bodov.

6 Húsenicová, Natália ..........800 metrov,štafeta.................8 bodov.

7 Kurimská, Simona..............300 metrov,štafeta................ 7 bodov.

8 Kmeč, Emma ......................diaľka,150metrov...................5 bodov.

9 Kmeč, Rebeka ...................preky,guľa,oštep......................5 bodov.

10 Kögelová, Karolína .........2000 metrov............................5 bodov.

11 Tomčíková, Tamara .........2000 metrov............................4 body.

12 Sitáriková, Klaudia .......... 800,štafeta..............................2 body.

13 Švandová, Alžbeta

14 Verčimáková, Viktória

15 Kubíková, Sabína

oh

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

III.kolo súťaž družstiev Žiar nad Hronom 1.9.2021

1 Perončíková, Paula 20 bodov
2 Glevitzká, Leila 18
3 Hvorková, Ela 9
4 Horňáková, Tamara 6,5
5 Kubíková, Sabína 6
6 Tarabova, Tereza Iris 6
7 Kmeč, Rebeka 5
8 Kurimská, Simona 3
9 Húsenicová, Natália 3
10 Tomčíková, Tamara 2
11 Kmeč, Emma 2
12 Spišiaková, Viktória 1
13 Sitáriková, Klaudia 0
14 Stejskalová, Klára 0
15 Rakytová, Lenka 0

.rk.....................................................................................................................................................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,...............................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,....

........................................................................................................................................................................................................................................................................................................

1.kolo M SsAZ družstiev mladšieho a najmladšieho žiactva skupina Sever-štadión Martin.

KATEGÓRIA Prípravka dievčatá:

1. CVČ Liptovský Mikuláš 86,00 bodov
2. Atletický klub ZTS Martin 44,00 bodov
3. AK Spartak Dubnica nad Váhom 32,00 bodov.

KATEGÓRIA prípravka chlapci :

1. CVČ Liptovský Mikuláš 97,00 bodov.
2. TJ Orava Dolný Kubín 43,00 bodov
3. Atletický klub ZTS Martin 40,00 bodov.

KATEGÓRIA Mladšie žiačky:
1. AO Olympia Považská Bystrica 145,50 bodov.
2. Atletická akadémia Žilina 109,00 bodov.
3. CVČ Liptovský Mikuláš 76,50 bodov.
BODY JEDNOTLIVCI:
1 Kurimská, Simona 22,00
2 Kultan, Andrej 20,00
3 Ivan, Tobias 20,00
4 Húsenicová, Natália 20,00
5 Revajova, Romanka 17,00
6 Kultanová, Beata 16,50
7 Králik, Matej 16,00
8 Hvorková, Ela 16,00
9 Kmeč, Emma 15,00
10 Androvičová, Lucia 14,00
11 Kubo, Šimon 11,00
12 Hvorka, Bruno 9,00
13 Stejskalová, Klára 9,00
14 Daraboš, Samuel 9,00
15 Pecucha, Matej 7,00
16 Švandová, Alžbeta 7,00
17 Horňáková, Nelka 6,00
18 Stejskal, Jerguš5,00
19 Sitáriková, Klaudia 4,00
20 Spišiaková, Viktória 4,00
21 Blaščíková, Dorota 3,00
22 Rakytová, Lenka 2,00
23 Ambružová, Timea 0,00

cvc 

II.KOLO - Atletické preteky družstiev mladšieho a najmladšieho žiactva. Štadión Martin 11.7.2021

1.MIESTO CVČLM najmladšie žiačky 95 bodov.

2.MIESTO CVČLM najmladší žiaci 71 bodov.

4.MIESTO CVČLM mladšie žiačky 37,50 bodov.

BODY atléti CVČ: Kopček, Jakub 29 bodov. Králik, Matej 26 bodov. Húsenicová, Natália 22 bodov. Kurimská, Simona 20 bodov. Revajova, Romanka 19 bodov. Hvorková, Ela 16 bodov. Hvorka, Bruno 12 bodov. Stejskalová, Klára 12 bodov. Horňáková, Nelka 10 bodov. Oško, Filip 8 bodov.

Sitáriková, Klaudia 7 bodov. Ambružová, Timea 6 bodov. Spišiaková, Viktória 5 bodov. Rakytová, Lenka 4,5 bodu. Stejskal, Jerguš 4 body.

rk

.............................................................................................

Finále stredoslovenského kraja družstiev st.žiačok a prípraviek- štadión Martin 12.9.2021

1.miesto (majstri): CVČLM prípravka chlapci

3.miesto: CVČLM prípravka dievčat

3.miesto: CVČLM st.žiačky

 

1
Kopček, Jakub  
24,00
2 Ivan, Tobias 20,00
3 Daraboš, Samuel 16,00
4 Kubo, Šimon 9,00
5 Králik, Matej 10,00
6 Hvorka, Bruno 5,00
7 Stejskal, Jerguš 2,00
8 Daraboš, Teo 0,00
9 Hvorka, Jonáš 0,00
 
# Meno Body
1 Kurimská, Simona 21,00
2 Húsenicová, Natália 21,00
3 Revajova, Romanka 11,00
4 Blaščíková, Dorota 4,00
5 Androvičová, Lucia 2,00
6 Sitáriková, Klaudia 5,00
7 Blaščíková, Adélka 0,00
8 Ambružová, Timea 0,50
9 Tarabová, Zara 0,50
10 Horňáková, Nelka 0,50
 
# Meno Body
1 Kubíková, Sabína 15,00
2 Glevitzká, Leila 14,00
3 Hvorková, Ela 13,00
4 Tarabova, Tereza Iris 11,00
5 Horňáková, Tamara 8,00
6 Kováčiková, Nikola 9,00
7 Kmeč, Rebeka 6,00
8 Kultanová, Beata 2,00
9 Stejskalová, Klára 3,00
10 Kögelová, Karolína 3,00
11 Oravcová, Sofia 2,00
12 Tomčíková, Tamara 2,00
13 Verčimáková, Viktória 2,00
14 Švandová, Alžbeta 2,00
15 Belica, Mia 0,00
16 Kmeč, Emma 0,00
17 Bouwhuis, Charlotte 0,00
 

mat

Celkové bodové vyhodnotenie starších žiačok CVČLM 4.kolá súťaže družstiev 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

umiestnenie atlétov CVČ na majstrovstvách Slovenska 2020

23.miesto CVČLM -bodovanie-MSR-2020-celkove-poradie klubov na Slovensku

umiestnenie Priezvisko Meno Názov súťaže dátum výkon
2
Grieš
Matúš
MSR do 23 rokov
6.9.
skok do výšky 180cm
2
Perončíková
Paula
MSR st. žiačok
19.9.
100 metrov prekážok  15,00 s
2
Grieš
Matúš
MSR juniorov
20.9.
trojskok   13,38 m
3
Grieš
Matúš
halové MSR juniorov
7.3.
skok do výšky - 184 
3
Grieš
Matúš
halové MSR juniorov
7.3.
trojskok - 13,03 
3
Perončíková
Paula
halové MSR st.žiačok
8.3.
60 metrov prekážok - 9,36
3
Perončíková
Paula
MSR st.žiačok
20.9.
300 metrov prekážok  47,22 s.
4 Revaj  Tomáš MSR juniorov 20.9. 110 metrov prekážok 16,06 sekund.
4 Grieš Matúš MSR juniorov 20.9. v skoku do výšky  190 cm.
4 Krotáková Petra halové MSR dorast 1.3.  beh 60 metrov - 8,14
4 Hynková Vesna halové MSR dorast 1.3. vrh guľou -  13,41
4 Králiková Romana MSR do 23 rokov 6.9. skok do výšky 150 cm
4 Grieš Matúš MSR do 23 rokov 6.9. trojskok  12,87m
5 Revaj Tomáš MSR dorastencov 6.9. hod oštepom 40,45m
5 Krotáková Petra MSR juniorov 19.9. 100 metrov  12,95
5 Revaj   Tomáš MSR juniorov 20.9.  400 metrov prekážok  58,44 s
5 Letošová Zuzana MSR juniorov 20.9. 400 metrov prekážok  74,20 s
5 Perončíková Paula MSR dorastencov 5.9. 100 metrov prekážok 15,41s
6 Revaj  Tomáš MSR dorastencov 6.9. 400 metrov prekážok 59,43s
6 Bruňo Michal MSR st.žiakov 20.9. v hode diskom  39,53 metrov.
6 Revaj Tomáš MSR dorastencov 5.9. 110 metrov prekážok -16,34
6 Grieš Matúš MSR do 23 rokov 5.9. skok do diaľky  582cm
6 Noris Tomáš halové MSR juniorov 7.3. skok do diaľky - 574
6 Bruňo Michal haové MSR st. žiakov 8.3. vrh guľou 4kg-11,87
7 Noris Tomáš MSR do 23 rokov 6.9. skok do diaľky a 400 prekážok -62,88s
7 Revaj Tomáš halové MSR juniorov 7.3. 60 metrov prekážok (99cm) - 9,20
7 Mores Michal MSR dorastencov 6.9. 400 metrov prekážok 60,43s
7 Grieš Matúš MSR mužov 29.8. trojskok 12,60
7 Krotáková Petra MSR juniorov   200 metrov 26,95 s.
7 Mores Michal MSR juniorov 20.9. 400 metrov prekážok 59,06 s,.
7 Grieš Matúš MSR juniorov 19.9. v skoku do diaľky  605 cm.
7 Bruňo Michal MSR st. žiakov 20.9. vo vrhu guľou (4kg)  11,64 metrov.
8 Krotáková Petra halové MSR dorast 1.3.  beh 200 metrov - 27,64
8 Mores Michal MSR dorastencov 5.9. 2000 metrov prekážok 7:26,97
8 Letošová Zuzana halové MSR dorast 1.3.  beh 800 metrov - 2:44,23
8 Révaj Tomáš halové MSR dorast 1.3.  beh 60 metrov prekážok - 9,12
8 Noris Tomáš halové MSR juniorov 7.3. 800 metrov - 2:17,08
8 Revaj Tomáš MSR juniorov 20.9. v hode oštepom (800gramov)  38,30 m.
                           Súťaž družstiev stredoslovenského atletického zväzu
         1.miesto juniori                      juniorky nesúťažili
         5. miesto dorastenci             3.miesto dorastenky
         5.miesto starší žiaci               3..miesto staršie žiačky
 

3 medaily  z majstrovstiev Slovenska juniorov a staršieho žiactva  (19-20.9. Trnava) .

ssssss

V nových atletických dresoch CVČ, ktoré došili tesne pred štarom v dielni Lubora Budaja  nastúpili na štart trnavského tartanu mladí mikulášsky atléti a priniesli im štastie v podobe kvalitných nových osobných rekordov a výborných finálových umiestnení.

2 strieborné medaily  získali  Paula Perončíková v behu na 100 metrov prekážok v novom osobnom rekorde 15,00 sekundy  a  Matúš Grieš v trojskoku  v novom osobnom rekorde 13,38 metrov.Bronz pridala ešte  Paula Perončíková v behu na 300 metrov prekážok v osobnom rekorde 47,22 sekundy. 

Ďalšie umiestnenia atlétov ktorí postúpili do finálovej osmičky 11x:

4.miesto: Tomáš Revaj v behu na 110 metrov prekážok  v osobnom rekorde 16,06 sekund.

4.miesto: Matúš Grieš v skoku do výšky výkonom 190 cm.

5.miesto: Petra Krotáková v behu na 100 metrov v osobnom rekorde 12,95 sekund.

5.miesto: Tomáš Revaj v behu na 400 metrov prekážok  v osobnom rekorde 58,44 sekund.

6.miesto: Zuzana Letošová v behu na 400 metrov prekážok  v osobnom rekorde 74,20 sekund.

6.miesto: Michal Bruňo v hode diskom výkonom 39,53 metrov.

7.miesto: Petra Krotáková v behu na 200 metrov časom 26,95 sekund.

7.miesto: Michal Mores v behu na 400 metrov prekážok  v osobnom rekorde 59,06 sekund.

7.miesto: Matúš Grieš v skoku do diaľky výkonom 605 cm.

7.miesto: Michal Bruňo vo vrhu guľou (4kg) výkonom 11,64 metrov.

8.miesto: Tomáš Revaj v hode oštepom (800gramov)  v osobnom rekorde 38,30 metrov.

mat

..........................................................................

MATÚŠ GRIEŠ STRIEBRO Z MSR do 23 rokov

(05-06.9. Bratislava)

Po letnej augustovej špeciálnej príprave sa mikulášsky atléti z Centra voľného času zúčastnili vrcholného podujatia sezóny - atletických majstrovstiev Slovenska dorastencov a dorasteniek, mužov a žien do 23 rokov, ktoré sa konali na štadióne STU Bratislava 5-6. septembra.
" Na vrcholné podujatie sezóny sme nešli v top zostave, z favoritov na zisk zlatej medaily v hode diskom chýbala reprezentantka SR  Vesna Hynková, ktorá sa tesne pred pretekmi zranila a tak jedinú striebornú medailu pre atletický oddiel Centra voľného času (CVČ) získal  Matúš Grieš v skoku do výšky výkonom 180 cm".
Na peknom 4. mieste ešte skončili  v skoku do výšky žien do 23 rokov výkonom 150 cm  Romana Králiková  a Matúš Grieš v trojskoku mužov do 23 rokov  výkonom 12,87 m.
Vo veľkej forme sa ale predstavila Paula Perončíková, vekom ešte len staršia žiačka, ktorá dokázala získať v mimoriadne nabitej disciplíne 100 metrov prekážok dorasteniek výborné 5. miesto.
Darilo sa ale minuloročným členom CVČ a odchovancom mikulášskej atletiky:  Adriane Pavelicovej, ktorá sa stala dvojnásobnou majsterkou Slovenska dorasteniek v behu na 800 a 1500 metrov a Viky Perryovej, ktorá zvíťazila v hode kladivom dorasteniek v drese DUKLY B.Bystrica, Lenka Králiková v drese UK Bratislava bola bronzová v hode kladivom v kategórii žien do 23 rokov.

Z ďalších výsledkov atlétov CVČ L. Mikuláš:

5.miesto:Paula Perončíková v behu na 100 metrov prekážok 15,41 a Tomáš Revaj v hode oštepom (700gramov) 40,45 metrov
6.miesto: Tomáš Revaj v behu na 400 metrov prekážok 59,43 a 110 metrov prekážok -16,34 a Matúš Grieš v skoku do diaľky výkonom 582 cm.
7.miesto: Romana Králiková v behu na 100 metrov prekážok výkonom 16,80 sekundy. Tomáš Noris v skoku do diaľky a v behu na 400 metrov prekážok výkonom 62,88.  Michal Mores v behu na 400 metrov prekážok výkonom 60,43 sekundy.
8. miesto: Michal Mores beh na 2000 metrov prekážok výkonom 7:26,97.

cvcvc

...............................................................................

30.8.2020 - majstrovstvá stredoslovenskej oblasti dorastu a staršieho žiactva - Dubnica nad Váhom 

Po júlovom mesačnom prázdninovom voľne začali mladí atléti Centra voľného času Liptovský Mikuláš začiatkom augusta špeciálnu prípravu na súťažnú sezónu s vyvrcholením tohtoročnej sezóny - majstrovstvami Slovenska v Bratislave a Trnave . Testom aktuálnej formy boli víkendové majstrovstvá stredoslovenskej oblasti dorastu a staršieho žiactva v Dubnici na ktorej získali 14 medailí.

1.miesto obsadili (6x): Petra Krotáková - 100 metrov 13,33. Perončíková Paula - 100 metrov prekážok 15,61 a 300 metrov prekážok 49,26. Tomáš Revaj - 110 metrov prekáčok 16,77. Michal Bruňo - vrh guľou 12,24 a hod diskom 35,09.

2.miesto obsadili (4x): Nina Krajčová -100 metrov prekážok  19,10. Michal Mores - 400 metrov prekážok  59,84. Petra Krotáková  - 400 metrov prekážok  78,56. Tomáš Revaj - hod oštepom 39,53-

3.miesto obsadili (4x): Sára Rumanská - 300 metrov prekážok  53,30. Tomáš Revaj -400 metrov prekážok  60,84. Zuzana Letošová - 400 metrov prekážok  79,81.

dub

.........................................................................

Súťaž družstiev prípravka a mladšie žiactvo

I.kolo B.Bystrica 24.6.2020 a II. kolo Brezno 4.7.2020

 

Horňáková, Tamara

 

22+22 .....spolu 44 bodov

 

Húsenicová, Natália

 

18+14

 

Kmeč, Emma

 

18

 

Revajova, Romanka

 

14+11

 

Hvorková, Ela

 

10+15

 

Kubáňová, Anna K.

 

10

 

Kubo, Šimon

 

9+9

 

Králik, Matej

 

6+4

 

Kultanová, Beata

 

6+8

 

Kögelová, Karolína

Kopček, Jakub

 

3+5

0+7

 

Veselovská, Ivana

 

0,00

 

Švandová, Alžbeta

 

0,00

 

Androvičová, Lucia

 

1,00

 

Matejka, Milan

 

0,00

 

SÚŤAŽ Družstiev dorastenky............................................................................................................................

27.9.2020 v Dubnici v súťaži družstiev SsAZ skončilo družstvo  dorasteniek CVČ na III. mieste zo 18 klubov v zložení: 

# Meno Ročník Oddiel Body
1 Krotáková, Petra 040328 CVČ Liptovský Mikuláš 50,00
2 Perončíková, Paula 061223 CVČ Liptovský Mikuláš 36,00
3 Letošová, Zuzana 040411 CVČ Liptovský Mikuláš 24,00
4 Hynková Vesna  len I.kolo   19
5 Krajčová Nina len I.kolo   17
6 Marková Monika len I.kolo   6
7 Tarabova, Tereza Iris len II.kolo CVČ Liptovský Mikuláš 4,00
 
 
# Meno Ročník Oddiel Body
1 Revaj, Tomáš 031006 CVČ Liptovský Mikuláš 64,00
2 Mores, Michal Jan len II.kolo CVČ Liptovský Mikuláš 18,00
 

 

SÚŤAŽ DRUŽSTIEV STARŠIE ŽIAČKY......................................................................................................................

13.9.2020 v Dubnici v súťaži družstiev SsAZ skončilo družstvo  starších  žiačok CVČ na III. mieste zo 17 klubov v zložení:

Paula Perončíková 22+22 bodov
Sára Rumanská 12+13 bodov
Anna Kubáňová 8+7 bodov
Sabína Kubíková 8 bodov
Kováčiková Nikola 6 bodov
Frederika Frličková 5 bodov
Ela Hvorková 1 bod
Tamara Horňáková 0

 

súťaž družstiev st. žiaci.....................................................................................................................................

    Oddiel Body
1 Bruňo, Michal   CVČ Liptovský Mikuláš 22+20
2 Kopček, Michal len I.kolo CVČ Liptovský Mikuláš 17,00
3 Hyžinský, Roman len I.kolo CVČ Liptovský Mikuláš 11,00
4 Mikita, Matej   CVČ Liptovský Mikuláš 3+5
 

.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

halové Majstrovstvá Slovenska Juniorov - 2 bronzové medaile vybojoval Matúš Grieš .

  • v skoku do výšky výkonom 184cm a v trojskoku 13,03 metra. Tomáš Noris 6 . a 8.miesto v skoku do diaľky 574cm a v behu na 800 metrov časom 2:17,08. Tomáš Revaj 7. miesto: v behu na 60 metrov prekážok šasom 9,20. 

mat

..................................................................................................................................................................................

halové Majstrovstvá Slovenska starších žiakov a žiačok -  bronzová medaila pre Paulu Perončíkovú

  • 8.3.2020 v Bratislave  v behu na 60 metrov prekážok časom 9,36 sekundy. St. žiak Michal Bruňo obsadil 6. miesto vo vrhu guľou 11,87 metra.pp
  • .............................................................................................................................................................
  • Halové majstrovstvá Slovenska dorastencov a dorasteniek 1.3.2020 Bratislava.

  • Výsledné poradie - 4.miesto: Krotáková Petra - beh na 60 metrov - 8,14 sekundy. 4.miesto: Hynková Vesna - vrh guľou - 13,41 metra. 8.miesto: Krotáková Petra - beh na 200 metrov - 27,64 sekundy. 8.miesto: Letošová Zuzana - beh na 800 metrov - 2:44,23 minúty.
    8.miesto: Révaj Tomáš beh 60 metrov prekážok - 9,12
  • ................................................................................................................................................................
  • halové majstrovstvá SSaZ 

  • 15 cenných kovov priviezli 30 ti  atléti z Centra voľného času Liptovský Mikuláš sa zúčastnilo v špecializovanej  Bratislavskej hale Elán na úvodných pretekoch atletickej halovej zimnej sezóny - majstrovstiev stredoslovenského kraja staršieho žiactva, dorastu, juniorov a dospelých, ktorý bol testom ich výkonnosti pred blížiacimi sa majstrovstvami Slovenska. Všetci sa prezentovali veľmi dobrými výkonmi s novými osobnými rekordmi medzi ktorými najväčšie zlepšenie zaznamenali vrhači Michal Bruňo, Vesna Hynková a skokan Matúš Grieš ktorý pokoril 190 cm v skoku do výšky a v trojskoku 13 metrovým výkonom ašpiruje na titul majstra Slovenska medzi juniormi.

Výsledky: 1.MIESTO: Michal Bruňo vo vrh guľou, Matúš Grieš v trojskoku, Romana Králiková a Paula Perončíková v behu na 60 metrov prekážok.
2.MIESTO: Petra Krotáková v behu na 60 metrov,  Tomáš Noris v skoku do diaľky, Matúš Grieš a Romana Králiková v skoku do výšky.
3.MIESTO: Vesna Hynková vrh guľou, Zuzana Letošová a Sára Rumanská v behu na 800 metrov, Tomáš Revaj a Nina Krajčová v behu na 60 metrov prekážok, Michal Kopček v skoku do diaľky, Michal Mores v behu na 400 metrov.
Tesne za medailovou pozíciou na 4.MIESTE skončila Ela Hvorková v behu na 800 metrov, Timotej Kojš a Roman Hyžinský v behu na 60 metrov.
 

rk

video Matúš Grieš skok do výšky 190 cm

                      .......................................................................................................................................

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2019

atletický oddiel CVČ L.Mikuláš  v celkovom hodnotení 90 klubov na Slovensku v roku 2019 skončil na vynikajúcom 20. mieste celkové poradie

MAJSTROVSTVÁ SR 2019 sumár výsledkov:

(7 zlatých-7 strieborých-7 bronzových medailí)

časopis Slovenského atletického zvazu -článok o CVČ L.Mikuláš

https://myliptov.sme.sk/c/22232202/vynimocna-sezona-atletov-z-centra-volneho-casu-v-liptovskom-mikulasi.html#storm_gallery_140829

1 Viktoria  Essesijan hod kladivom 3kg 43,05 m. 7.7.   MSR dorast Košice
1 Lubelec Ladislav 110 metrov prekážok 14,36 s. 6.7.   MSR dorast Košice
1 Krotáková Petra 300 metrov 42,60 22.9. MSR žiactvo Košice
1 Hynková Vesna hod diskom 29,71 22.9. MSR žiactvo Košice
1 Lubelec Ladislav 60 metrov prekážok 8,22 s. 24.2.  halové MSR dorast Bratislava
1 Lubelec Ladislav 60 metrov 7,14 18.6 školské MSR Košice
1 Krotáková Petra 60 metrov 7,99 2.3. halové MSR st. žiačky Bratislava
2 Grieš Matúš trojskok 12,60 m. 7.7.   MSR dorast Košice
2 Grieš Matúš trojskok 12,34 m. 24.2. halové MSR dorast Bratislava
2 Hynková Vesna vrh guľou 12,26 m. 2.3. halové MSR st. žiačky Bratislava
2 Grieš Matúš skok do výšky 178 cm 9.5. školské MSR Trnava
2 Krotáková Petra 60 metrov 7,99 22.9. MSR žiactvo Košice
2 Hynková Vesna vrh guľou 3kg 12,97 m 22.9. MSR žiactvo Košice
2 Perončíková Paula 300 metrov prekážok 47,89 22.9. MSR žiactvo Košice
3 Krotáková Petra 150 metrov 19,66  2.3. halové MSR st. žiačky Bratislava
3 Králiková Romana skok do výšky 150cm 9.5. školské MSR Trnava
3 Krotáková Petra 60 metrov 8,01 18.6 školské MSR Košice
3 Krotáková Petra 300 metrov 43,08 18.6 školské MSR Košice
3 Perončíková Paula 5 boj 2828 bodov 15.9. MSR ml. žiačok Trenčín
3 Krotáková Petra 150 metrov 19,68 22.9. MSR žiactvo Košice
3 Perončíková Paula 100 metrov prekážok 15,49 22.9. MSR žiactvo Košice
4 Grieš Matúš skok do výšky 175 cm. 24.2. halové MSR dorast Bratislava
4 Perončíková Paula päťboj 2646 bodov 23.2. halové MSR ml. žiačky Bratislava
5 Hynková Vesna vrh guľou 12,27 m. 24.2. halové MSR dorasteniek Bratislava
5 Revaj,Mores,Lubelec,Grieš 4x100 metrov 47,06 6.7.   MSR dorast Košice
5 Revaj Tomáš 110 metrov prekážok 16,51 s. 6.7.   MSR dorast Košice
5 Revaj Tomáš hod oštepom 700g 40,20 6.7. MSR dorast Košice
5 Perončíková  Paula 60 metrov prekážok 9,79 s. 2.3. halové MSR st. žiačky Bratislava
5 Králiková Romana 100 metrov prekážok 16,40 s. 9.5. školské MSR Trnava
5 Perončíková Paula skok do diaľky 516cm 18.6 školské MSR Košice
5 Králiková Romana 100 metrov prekážk 16,50 29.6. MSR do 23 rokov Trnava
6 Krotáková Petra 60 metrov 8,15 24.2. halové MSR dorasteniek Bratislava
6 Mores Michal 400 metrov pekážok 61,22 s. 7.7.   MSR dorast Košice
6 Králiková Romana 60 metrov prekážok 9,49 s. 3.3. halové MSR junioriek Bratislava
6 Grieš,Lubelec,Revaj,Mores,Žitňák,Bruňo,Kojš,Kopček 79bodov 5.10. MSR družstiev dorastu Dubnica
7 Králiková Romana 100 metrov prekážok 16,61 s. 21.6. MSR junioriek Bratislava
7 Grieš Matúš skok do výšky 175cm 6.7. MSR dorast Košice
7 Viktória  Yssesijan vrh guľou 3kg. 11,31 m. 6.7. MSR dorast Košice
7 Bruňo Michal vrh guľou 4kg        disk 1kg 11,01  37,02 MSR st.žiakov 21-22.9.Košice
8 Revaj Tomáš 400 metrov pekážok 62,03 s. 7.7.   MSR dorast Košice

 

.................................................................................................................................................................................

Majstrovstvá Slovenska družstiev dorastenci  -  Dubnica 5.10.2019

1. AC Stavbár Nitra Dorastenci 243,00
2. Atletický club Nové Zámky Dorastenci 217,00
3. AO TJ Slávia STU Bratislava Dorastenci 159,00
4. AK AŠK Slávia Trnava Dorastenci 134,00
5. AK Slávia TU Košice Dorastenci 117,00
6. CVČ Liptovský Mikuláš Dorastenci 79,00
7. AO Olympia Považská Bystrica Dorastenci 70,00
 

 

1 Grieš, Matúš 021129 CVČ Liptovský Mikuláš 23,00
2 Lubelec, Ladislav 030514 CVČ Liptovský Mikuláš 17,00
3 Revaj, Tomáš 031006 CVČ Liptovský Mikuláš 14,00
4 Mores, Michal Jan 030527 CVČ Liptovský Mikuláš 8,00
5 Bruňo, Michal 050629 CVČ Liptovský Mikuláš 7,00
6 Žitňák, Róbert 030221 CVČ Liptovský Mikuláš 5,00
7 Kojš, Timotej 030128 CVČ Liptovský Mikuláš 4,00
 
8 Kopček Michal     0

 

Slovinsko medzištátne stretnutie st. žiakov a žiačok  

slNa základe výsledkov z minulo-týždňových majstrovstiev Slovenska v atletike sa trojica atlétok Centra voľného času nominovala na reprezentačné medzištátne stretnutie starších žiakov a žiačok: Česko-Chorvátsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko v Slovinskom meste Ptuj.

28.9.2019, výsledky Slovinsko: Vesna Hynková 5. miesto vo vrhu guľou 12,69 a 7. miesto hod diskom 30,69. Petra Krotáková 7. miesto 300 metrov 42,38 a Paula Perončíková 7.miesto 300 metrov prekážok 47,33. V celkovom poradí 70 členná výprava zo Slovenska skončila na 4. miesta keď ich zdolali najlepší český, maďarský a chorvátsky atléti.  výsledky

Video Slovinsko -Vesna Hynková hod diskom

Video Slovinsko - Vesna Hynková vrh guľou

Video Slovinsko-Paula Perončíková 300 prekážok

Video Slovinsko - Peta Krotáková 300 metrov

..................................................................................................................................................................................

4 zlaté a 1 bronzová medaila z  majstrovstiev stredoslovenského kraja mladšieho žiactva a prípraviek v Dubnici 28.9.2019

60 metrov prípravky

3   Kmeč Emma       09.16      
11   Ďurišová Aneta       09.67      
27   Kaclíková Katarína       10.38
 
7   Mašura Adam       09.73
    mladší žiaci        
6   Mikita Matej       10.00  

150 metrov prípravka

e

1   Kmeč Emma       22.36      
13   Ďurišová Aneta       24.73      
16   Hvorková Ela       25.36
 

600 metrov prípravka

e

1   Hvorková Ela       1:56.43  
                            mladšie žiačky          
4   Frlickova Frederika       1:55.42    
6   Kováčiková Nikola       1:59.91    
7   Kubáňová Anna K.       2:01.59  

skok do diaľky z miesta odrazu

1   Kmeč Emma     424 +0.3 m/s  
6   Mašura Adam     394 +0.5 m/s  

hod loptičkou prípravka

10   Kaclíková Katarína     21.69  
4   Mašura Adam     36.60

60 metrov prekážok mladší žiaci a žiačky

kk

1   Kopček Michal       10.85
10   Magurová Luisa       12.56      
12   Kmeč Rebeka       12.77      
15   Kováčiková Nikola       13.02      
16   Kubáňová Anna K.       13.03      
18   Frlickova Frederika       13.11  
      skok do výšky mladší žiaci        
8   Kopček Michal     130
                                 skok do diaľky mladší žiaci        
4   Kopček Michal     443 +0.1 m/s  
            vrh guľou mladší žiaci      
6   Mikita Matej     05.57
6   Kubíková Sabína     06.60
9   Kmeč Rebeka     06.05

.................................................................................................................................................................................

Košice: Majstrovstvá slovenska st.žiactva 7 medailí: koš

Majsterky Slovenska: Petra Krotáková 300 metrov 42,60 a Vesna Hynková hod diskom 29,71.
2.miesto: Paula Perončíková 300 metrov prekážok 47,89 a Petra Krotáková 60 metrov 7,99 a Vesna Hynková vrh guľou 3kg 12,97.
3.miesto: Petra Krotáková 150 metrov 19,68 a Paula Perončíkov 100 metrov prekážok 15,49.
7. miesto Michal Bruňo vrh guľou 4kg a hod diskom (11,01 a 37,02)

..................................................................................................................................................................................

Paula Perončíková získala bronzovú medailu na majstrovstvách Slovenska  v atletike mladších žiakokTrenčianskom štadióne na    v najťažšej atletickej disciplíne  5 boj, výkonom 2828 bodov v konkurencii 57 viacbojárok z celého Slovenska. Výsledky jednotlivých disiplín jej viacboja: 60 m prekážok 9,88 - kriket 34,50 metra - 60 m 8,63 - skok do diaľky 494cm - 600 m 1:54,30.

Michal Kopček skončil na 12. mieste.

paja

.................................................................................................................................................................................

Mikulášsky atléti získali 2 zlaté a jedna striebornú medailu na dorasteneckých majstrovstvách Slovenska.

Aj keď prázdniny sú v plnom prúde atléti z mestského Centra voľného času neoddychovali. V letných horúčavách sa pripravovali na vrcholné podujatie atletickej sezóny - majstrovstvá Slovenska v Košiciach..V kategórii dorastencov. Reprezentant Slovenska a účastník Európskeho olympijského festivalu v Azerbajdžane Ladislav Lubelec v behu na 110 metrov skončil na 1.mieste v osobnom rekorde 14,36 sekundy. Prekvapila Viky Yssersian v hode kladivom ked si zlepšila osobný rekord o neuveriteľných 8 metrov a zvíťazila výkonom 43,05 metra. Matúš Grieš v trojskoku skončil na 2.mieste výkonom 12,60 metra. Výborné 5. miesto si vybojovala štafeta na 4x100 metrov v zložení Gries,Móres,Revaj ,Lubelec. (Na fotografii).Michal Mores v behu na 400 metrov prekážok na 6.mieste a Tomáš Revaj na 8. mieste plus v behu na 110 metrov prekážok a v oštepe na 5.mieste . Všetci medailisti sa kvalifikovali  na reprezentačné medzištátne stretnutie do Trnavy, v ktorom Laco Lubelec na prekážkach skončil na 3. mieste v osobnom rekorde 14,26 a Matúš Grieš na 5.mieste v trojskoku 12,87 osobný rekord, Viky skončila na 8. mieste v hode kladivom.

V juniorskej kategórii Romana Králiková skončila na M SR na 6. mieste v behu na 100 metrov prekážok a kvalifikovala sa na medzištátne stretnutie do maďarského Gyoru. 

lll

.............................................................................................

Atlét Centra voľného času Ladislav Lubelec zabehol limit na 110 metrov prekážok na Európsky olympijský festival.

Výbornú rýchlostnú formu z posledných pretekov v Košiciach, kde Lacko zabehol hladký šprint za 7,14 sekundy a stal sa školským majstrom Slovenska potvrdil aj cez víkend v Trnave 29.júna, kde za priaznivých poveternostných podmienok s vetrom do chrbta zabehol limit na 110 metrov prekážok 14,45 sekundy a kvalifikoval sa na Európsky olympijský festival, ktorý sa uskutoční v Azerbajdžanskom Baku 22. júla tohoto roku. O limit sa pokúšal Lacko dva mesiace, len nikdy nemal pri sebe súperov, ktorí by ho potiahli, nemal šťastie ani na dobrý vietor do chrbta, ktorý na prekážkach dokáže narobiť problém v technike. Vyšlo to na poslednú chvíľu, pretože limit bolo treba splniť do 30. júna. Najbližšie ho čakajú majstrovstvá Slovenska dorastencov a potom už len porovnanie sa s európskou mládežníckou atletickou elitou nad prekážkami, kde mu budeme držať palce aby stlačil osobný rekord pod hranicu prekážkarskej extratriedy 14 sekúnd.

ll

.................................................................................................

Majstrovstvá Stredoslovenského kraja 1.6.2019

Majstrovstvá stredoslovenského kraja v atletika žiactva a dorastu sa konali na atletickom štadióne v Banskej Bystrici (1.6.2019 ) a dopadli opäť skvelo pre mladých atlétov CVČ L.Mikuláš ktorí získali spolu 18 kovov. 

Najviac sa darilo Petre Krotákovej, ktorá si vybojovala 3 zlaté kovy v nových výborných osobných rekordoch v behu na 150 metrov 18,98 a 300 metrov 42,27 plus 60 m etrov zlato.

Ladislav Lubelec získal 2 zlaté za 110 prekážok a 100 metrov.

Paula Perončíková  získala 2 zlaté v behoch na 100 a 300 prekážok plus striebro v skoku do diaľky v kvalitnom osobnom rekorde 517cm.

Vrhači Michal Bruňo a Viky Perreyro získali po jednej zlatej v disku a kladive.

Tomáša Revaj 2 striebra  v behoch na 110 a 400 prekážok a  bronz v hode oštepom

Strieborné kovy získali ešte skokani do výšky Matúš Grieš a Adam Mikuláš.

Bronz získali v behoch cez prekážky Nina Krajčová, Karolína Kubáňová a Adam Mikuláš v skoku do diaľky .

Väčšina z nich si zároveň vybojovala postup na atletické výberové medzi krajové stretnutie dorastu v rámci medzinárodného atletického mítingu Pravda Televízia Slovnaft v Šamoríne, kde dosiahli tieto výsl

1   Lubelec Ladislav   110 prekážok   14.96  
3   Krotáková Petra   200 metrov   26.75  
3   Krotáková Petra   100 metrov   13.15  
4   Mores Michal Ján   400 prekážok   1:01.19  
6   Grieš Matúš  skok do výšky   165
2   Grieš Matúš  trojskok   12.28
6   Ijisesan Perryo Victoria  hod diskom   23.20
7   Lubelec Ladislav   200 metrov   23.58

22

BB

SÚŤAŽ DRUŽSTIEV 2019

prípravka dievčatá

2008-2010

 

I.kolo 

5.5. B.B.

II.kolo 

19.5. B.B.

III.kolo

1.9.BB

IV.kolo

7.9.Dub.

 

Emma Kmeč

Beáta Kultánová

Ella Hvorková

Lea Váleková

Natália Húsenicová

Katka Kaclíková

Aneta Ďurišová

19

15

13

5

2

x

x

8,5

8

x

x

0

17

6

12

15

18

x

x

x

x

9

11

12

x

x

x

9

5.miesto 

vo finále

prípravka chlapci

2008-2010

Adam Mašura

Milan Matejka

Šimon Kubo

Tobias Ivan

Samuel Celušňák

Matej Králik

14

3

3

x

x

0

16

0,5

0

4,5

5,5

0

13

x

x

7

x

4

   
   
   

I.kolo 

8.5. B.B.

II.kolo

26.5. Dub.

III.kolo 

8.6.Dub

IV.kolo

29.8.Dub

 

mladšie žiačky

2006 a ml.

Paula Perončíková

Karolína Kubáňová

Beata Kultanová

Sabína Kubíková

Emma Kmeč 

Tamara Horňáková

Nikola Kováčová

Frederika Frličková

Tereza Tarabová

Rebeka Kmeč

27

4

4

0

0

0

0

0

0

0

20

3

x

5

5

3

2

0

0

0

20

5

X

0

7

6

9

5

5

2

X

X

X

6

X

X

X

8

X

5

      7.miesto                         z             21 klubov

ml. žiaci

2006 a ml.

Michal Kopček

Matej Mikita

Jakub Holiga

Miloslav Viglasky

Martin Kaclík

x

0

0

0

x

16

9

0

0

1

 

30

6

9

9

X

 

20

x

x

x

x

       8.miesto                     zo                      17 klubov

staršie žiačky

2004 a ml.

 

I.kolo

1.5. Dub.

II.kolo

12.5. B.B.

III.kolo

16.6.B.B.

IV.kolo

7.9.Dub.

predbež.poradie

Petra Krotáková

Paula Perončíková

Nina Krajčová

Vesna Hynková

Karolína Kub´áňová

Frederika Frličková

Luisa Magurová

Alžbeta Bartalská

Mia Belica

Nikola Kováčiková

Sara Rumanská

Tereza Tarabová

SPOLU

33

31

20

18,5

7

x

x

x

x

x

x

x

108,5

31

31

x

30

14

x

x

x

4

x

x

x

110

33

33

22

x

8

7

6

2

1

1

x

x

113

33

31

x

25

0

0

6

2

1

6

6

3

117

IV.miesto

z

18 klubov

starší žiaci

2004 a ml.

Michal Bruňo

Adam Mikuláš

Adrián Frič

Michal Kopček

Roman Hyžinský

Peter Macko

SPOLU

21

17

17

5

5

x

65

29

18

x

9

8

x

64

25

x

x

14

6

14

59

27

13,5

11

12

3

12

78,5

III.miesto

zo 14 klubov

   

I.kolo 

8.5. B.B.

II.kolo

26.5. Dub.

III.kolo 

8.6.Dub

IV.kolo

29.8.Gub

 

dorastenky

2003 a mladšie

Petra Krotáková

Nina Krajčová

Vesna Hynková

Viky Perreyro

Karolína Frianová

Kristína Hollá

21

19

13

x

x

x

22

x

x

20

4

3

x

13

x

15

3

x

22

14

18.5

20

x

x

1. ZTSMT 55       2. SNPZH 48       3. JOPMAC 47     4. OLYPB 43      5. MOSTB 37      6. AOZIL 34        7. CVCLM 30 

dorastenci

2003 a mladší

Laco Lubelec

Tomáš Revaj

Jan M.Mores

Matúš Grieš

Michal Bruňo

Peter Macko

28

26

x

x

x

x

29

x

18

18

x

x

22

29

17

22

11

x

x

28

19

x

24

4

     II.miesto

postup na MSR

 1. OLYPB 52      2. CVCLM 43       3. MACLC 41 

 

 

l

Ladislav Lubelec školský majster Slovenska v behu na 60 metrov Košice 18.6.2018 - vyhlásený ako najlepší školský športovec pre šk. rok 2018/19. (dorastenecký majster Slovenska v behu na 110 metrov prekážo, limit na EYOF Baku-Azerbajdžan)BB

du

majsterka Slovenska Petra Krotáková 60 metrov

video majsterka Slovenska Petra Krotáková 60 metrov

Laco

 

UMIESTNENIE na majstrovstvách Slovenska v roku 2018

1 Bruňo Michal MSR ml. žiakov Michalovce 30.06. guľa 10,20
1 Krotáková Petra MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 60 metrov  7,84
1 Pavelicová Adriana MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 1500 m. prek.
1 Lubelec  Ladislav MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 100.m prek 14,11
2 Bruňo Michal halové MSR Bratislava ml.žiaci 24.02. guľa 962cm
2 Haviarová Zuzana školské MSR str. škôl N.Zámky 19.6. oštep 32,84cm
3 Matúš  Grieš MSR dorastu B.Bystrica 24.06. 3 skok 11,80
3 Perončíková Paula MSR ml. žiakov Michalovce 30.06. 60m prek. 10,00
3 Frič Adrián MSR ml. žiakov Michalovce 30.06. 1500 metrov
3 Krotáková Petra MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 150 metrov 19,47
3 Pavelicová Adriana MSR st. žiačky cezp. beh Dudince 17.11. 1500 metrov 6:01
4 Lubelec  Ladislav halové MSR Bratislava st.žiaci/ky 03.03. výška 160cm
4 Hynková Vesna MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. guľa
4 Bruňová  Lenka M-SR junioriek Dubnica 1.7. oštep 600g 34,12
5 Lubelec  Ladislav halové MSR Bratislava st.žiaci/ky 03.03. 60 m prek  9,01
5 Králiková Romana MSR do 23 rokov Bratislava 22.9. 100 prek. 16,25
5 Králiková Romana školské MSR stred. škôl N.Zámky 19.6. výška 159cm
5 Matúš  Grieš MSR dorastu B.Bystrica 25.06. výška 175cm
5 Hynková Vesna MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. disk
5 Viktoria  Perryová MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. guľa
5

družstvo st.žiakov 

 

MSR druž. st. žiakov Košice

13.10.

94 bodov

6 Králiková  Romana MSR dospelých B.bystrica 7.7. 100 prek. 15,48
6 Viktória  Perreyro halové MSR Bratislava st.žiaci/ky 03.03. guľa 10,61
6 Lubelec  Ladislav MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 300m.prek 42,92
6 Hynková Vesna MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. oštep
6 Viktoria  Perryová MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. kladivo
6 Perončíková Paula MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 300m.prek  48,90
6 Lubelec, Revaj, Mores, Mikuláš MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 4x60  31,04
6

družstvo st.žiačok

MSR družstiev Košice

13.10.2018

86 bodov

7 Perončíková Paula halové MSR Bratislava ml.žiaci 24.02. diaľka 439cm
7 Krotáková Petra halové MSR Bratislava st.žiaci/ky 03.03. 60 metrov 8,23
7 Lubelec  Ladislav MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. výška
7 Perončíková Paula MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 100.m prek  15,71
7

Krajčová, Krotáková,

Hynková, Perončíková

MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 4x60 32,57
7 Perončíková Paula MSR ml. žiačky 5.boj Trenčín 23.09. 2558
8 Mores Michal MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 300m.prek 43,44
8 Mores Michal MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 1500m.prek 5:26,34
8 Revaj Tomáš MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9.

oštep 34,81m

 

 

UMIESTNENIE na majstrovstvách Slovenska v roku 2017

1 Krotáková Petra MSR ml. žiačok Trenčín 29.6.2017 60 metrov  8,31 (-3,7)
1 Hynková Vesna MSR  ml. žiačok Trenčín 29.6.2017 guľa (3kg)10,31
2 Králiková Romana halové MSR dorasteniek 26.2.2017 skok do výšky 155cm
2 Krotáková Petra MSR st. žiačok N.Zámky 16.9.2017 60 metrov  8,10 (-1,0)
3 Králiková Romana halové MSR dorasteniek 26.2.2017 trojskok 978cm
4 Perreyoro Viky MSR st. žiačok N.Zámky 16.9.2017 kladivo

4

Králikova -Bruňová- Androvičová -Haviarová - Beťková -Valaštiaková- Klocková -Marková- Pavelicová- Issacová -Frianová - Hollá-Hynková-Krotáková-Krajčová 

MSR družstiev dorasteniek

Bratislava 24.9.2017

77 bodov

4 Daniela Androvičová halové MSR dorasteniek 26.2.2017 trojskok
4 Lubelec Ladislav halové MSR st. žiakov 25.2.2017 60 prek.
5 Krotáková Petra halové MSR ml. žiačok 25.2.2017 60 metrov 8,72
6 Lubelec  Ladislav halové MSR st. žiakov 25.2.2017 skok do výšky
7 Králiková Romana halové MSR dorasteniek 26.2.2017 60m prek. 9,60s

24.09.2017 M-SR družstiev dorasteniek 4.miestork  PDF štartovná listina | PDF výsledky 

Por.   Meno Nar. Klub / krajina Výkon
medal SVK ŠK ŠOG Nitra   ŠK ŠOG Nitra 356
medal SVK AK Spartak Dubnica nad Váhom   AK Spartak Dubnica nad Váhom 268
medal SVK Slávia šport. gymnázium Trenčín   Slávia šport. gymnázium Trenčín 171
4 SVK CVČ Liptovský Mikuláš   CVČ Liptovský Mikuláš 77,33
5 SVK AK Slávia TU Košice   AK Slávia TU Košice 69,33
6 SVK TJ Tatran Spišská Nová Ves   TJ Tatran Spišská Nová Ves 60
7 SVK MAC REDOX Lučenec   MAC REDOX Lučenec 46
8 SVK AO TJ Slávia STU Bratislava   AO TJ Slávia STU Bratislava 29,33
dorastenky ročník 2000 a mladšie

rok

nar.

disciplína -body disciplína -body disciplína-body

spolu

body

Králiková Romana 2000 100 prek.      5  trojskok       5 výška           8 18
Bruňová Lenka 2000 guľa               4 disk              3 oštep           8 15
Hynková Vesna 2004 guľa               7 oštep            4 disk             0 11
Haviarová Zuzana 2000 oštep             7 diaľka            3   10
Beťková-Frianová-Pavelicová-Perryová   4x100             6       6
Marková Monika 2003 2000 prek      5       5
Androvičová Daniela 2000 3 skok             4       4
Perryová Viky 2003 kladivo           4       4
Valaštiaková Sára 2000 3skok             2       2
Krotáková Petra 2004 100                 2       2
Pavelicová Zuzana 2000 výška          0,33     0,33
Krajčová,Hollá,Griešová           0

-------------------------------------------------------------

UMIESTNENIE na majstrovstvách Slovenska v roku 2016

2 Lubelec Ladislav MSR mladších žiakov Nové Zámky 18.6.2016 hod kriketovou loptičkou
3 Rázga Patrik MSR mladších žiakov  N.Zámky 600 metrov
4 Bruňová Lenka MSR dorasteniek Dubnica 6.6.2016 oštep 36,47 metra
4 Králiková Romana MSR dorasteniek Dubnica 100 metrov prekážok 15,92.
5 Králiková Romana halové MSR Dorast   skok do výšky
5 Bruňová Lenka MSR junioriek v Nitre   hode oštepom 31,55
6 Faconová Vanesa MSR dorasteniek Dubnica 400 m prek. 69,75
7 Králiková  Romana halové MSR dorast   100 prek. 15,48
7 Králiková  Romana halové MSR dorast   trojskok
7 Frianová Karolína halové MSR ml. žiačok   diaľka 418cm
7 Králiková Romana MSR mužov a žien B.Bystrica 100 metrov prekážok 16,23 sek.
8 Králiková Lenka halové MSR junioriek   výška 150cm

 

UMIESTNENIE na majstrovstvách Slovenska v roku 2015

1 Králiková Romana halové MSR st. žiačok Bratislava 15.2.2015 skok do výšky 150cm
1 Králiková  Romana halové MSR st.žiačok Bratislava 15.2.2015 60 prek. 9,66
4 Králiková Romana MSR st. žiačok Dubnica 26-27.9.2015 skok do výšky
4 Bruňová Lenka MSR st. žiačok Dubnica 26-27.9.2015 hod oštepom
9 Monika Beťková, Zuzana Haviarová, Sára Valaštiaková a Daniela Androvičová, Romana Králiková a Lenka Bruňová MSR st. žiačok Dubnica 26-27.9.2015 4x300 a 4x60

rk

Správy

prvá prechádzajúci
z 2
posledná

cccc

3 medaily z MSR atletike juniorov a st. žiactva

Trnava 19-20.9.2020 celý text

ostatné | 20. 9. 2020 | Autor:
jjjjj

striebro z majstrovstiev Slovenska do 23 rokov pre Matúša Grieša

získal ho v skoku do výšky celý text

ostatné | 8. 9. 2020 | Autor:

Atletická sezóna začala

V Dubnici tento víkend 5.7. pokračovali súťaže starších žiakov a žiačok, kde sa výborne prezentovala víťazstvami Paula Perončíková v behoch na 100 a 300 prekážok, vrhač Michal Bruňo víťazstvom v hode diskom a druhým miestom vo vrhu guľou, osobný rekord na 100 prekážkach zabehol Michal Kopček . a Sára Rumanská v behu na 300 metrov prekážok a obsadili 2.miesto. Bodovali aj Roman Hyžinský v behu na 60 metrov a Matej Mikita vo vrhu guľou. Výborne bežali štafety žiakov aj žiačok. V kategórii prípraviek v Brezne 4.7. hodil prvýkrát Šimon Kubo cez hranicu 40 metrov kriketovou loptičkou a skončil na 2.mieste, v behu na 600 metrov v nových osobných rekordoch bežali Natália Húsenicová a Romanka Revajová a skončili na 2.a 4. mieste. Medzi mladšími žiačkami zvíťazila v behu na 600 metrov Ela Hvorková a v novom osobnom rekorde na druhom mieste Tamara Horňáková v skoku do diaľky. Výborne bežali štafety v behu na 4x60 metrov prípraviek chlapcov (Králik,Kopček,Kubo,Matejka) a dievčat (Androvičová,Húsenicová,,Révajová) ktoré obsadili zhodne 4. miesta.
V Dubnici 28.6. súťažili dorastenky kde výborne v protivetre bežala Petra Krotáková a zvíťazila v behu na 100 a 200 metrov. Na 100 metrov prekážok zvíťazila Paula Perončíková a 3.miesto obsadila Nina Krajčová, výborne bežal prekážkar Tomáš Revaj a obsadil 1,miesto. v behu na 110 a 400 metrov prekážok. V behu na 800 metrov Zuzana Letošová skončila na 2.mieste. V behu na 400 metrov prekážok Nina Krajčová vybojovala 2.miesto. Vrhačka Vesna Hynková zvíťazila v hode diskom.

21.6.2020 v Banskej Bystrici začala sezóna atletickej prípravke a mladšiemu žiactvu. Spomedzi výborných výkonov atlétov CVČ by sme vyzdvihli 2.miesto Šimona Kuba v hode kriketovou loptičkou. 3.miesto Natálie Húsenicovej a 4.miesto Romanky Revajovej v behu na 600 metrov. 2. miesto a 4.miesto Tamary Horňákovej v skoku do diaľky a v behu na 60 metrov prekážok. 3.miesto Emmy Kmeč v skoku do diaľky. 4.miesto štafety 4x60 metrov v zložení Karolína Kubáňová-Alžbeta Švandová-Beáta Kultánová-Karolína Kogelová. 5.miesto Ely Hvorkovej v behu na 600 metrov.
výsledky: https://statistika.atletika.sk/vysledky/1873/0/2 celý text

ostatné | 21. 6. 2020 | Autor:
Zmluva na atletický štadión je podpísaná 1

Zmluva na atletický štadión je podpísaná

Dobrá správa pre atletiku: zmluva na atletický štadión je podpísaná ????

V sídle Slovenského atletického zväzu 14.5. 2020 podpísal primátor Liptovského Mikuláša Ján Blcháč zmluvu o podpore pri výstavbe tristometrového štvordráhového atletického štadióna.

Štadión bude vybudovaný pri Centre voľného času na Nábreží Aurela Stodolu v dĺžke 300 metrov a 126,5 metrovou šesťdráhovou rovinkou.

„Naši mladí atléti majú veľmi dobré výsledky v rámci slovenských aj medzinárodných súťaží Máme zvýšený dopyt o atletickú infraštruktúru. Infraštruktúra je veľmi potrebná pre ich podporu a kvalitné podmienky na ich súťaženie. Druhý rozmer je taký, ľahká atletika má v našom meste veľmi dlhú tradíciu, viac ako storočnú, považujeme si preto za povinnosť nadväzovať na tieto tradície a pokiaľ je tá možnosť mať čiastočnú podporu tejto investície,“ povedal primátor Ján Blcháč.

Podľa Slovenského atletického zväzu je tento projekt pre slovenskú atletiku perspektívny aj z pohľadu spádovosti a významu . „Osobne sa veľmi teším, je to jeden z projektov, ktoré sme dopĺňali počas posledných dní, keď sa prerokovávalo, ktoré projekty sú najviac životaschopné a najhodnotnejšie. Sme radi, že mesto sa do toho púšťa napriek tomu, že teraz nie je jednoduchá situácia v žiadnom meste,“ povedal Peter Korčok zo Slovenského atletického zväzu.

Do konca roka 2020 vybaví mikulášska radnica stavebné povolenie a všetky administratívne procesy. S výstavbou by sa malo začať v roku 2021. Štadión by mal byť hotový do konca roka 2021. Budú sa na ňom môcť uskutočňovať súťaže, ktoré budú spĺňať podmienky okresných, krajských kôl aj slovenskej ligy. Na svoje si prídu bežci či športovci v disciplínach skok do diaľky, trojskok, skok do výšky, hod guľou, kladivom aj loptičkou. Štadión bude určený nie len pre súťaže a športovcov, využívať ho budú môcť aj školy a široká verejnosť. Jeho výstavbou sa zvýši majetok mesta o 360 tisíc eur. Slovenský atletický zväz prispel na dielo sumou 80 000 eur. (zdroj facebook mesta LM) celý text

ostatné | 15. 5. 2020 | Autor:
rk

Halová atletická sezóna 2020

Majstrovstvá Slovenska Juniorov 2 bronzové medaile vybojoval Matúš Grieš v skoku do výšky výkonom 184cm a v trojskoku 13,03 metra. Tomáš Noris 6 . a 8.miesto v skoku do diaľky 574cm a v behu na 800 metrov časom 2:17,08. Tomáš Revaj 7. miesto: v behu na 60 metrov prekážok šasom 9,20. 
Bronzovú medailu pridala na majstrovstvách Slovenska starších žiačok v Bratislave 8.marca, talentovaná Paula Perončíková na 60 metrov prekážok časom 9,32 sekundy. Medzi staršími žiakmi obsadil Michal Bruňo vo vrhu 4kg guľou, 6.miesto výkonom 11,87 metra
Halové majstrovstvá Slovenska dorastencov a dorasteniek 1.3.2020 Bratislava. Výsledné poradie - 4.miesto: Krotáková Petra - beh na 60 metrov - 8,14 sekundy. 4.miesto: Hynková Vesna - vrh guľou - 13,41 metra. 8.miesto: Krotáková Petra - beh na 200 metrov - 27,64 sekundy. 8.miesto: Letošová Zuzana - beh na 800 metrov - 2:44,23 minúty.
8.miesto: Révaj Tomáš beh 60 metrov prekážok - 9,12
15 cenných kovov priviezli Liptovskomikulášsky atléti.

30 mladých atlétov a atlétok z Centra voľného času Liptovský Mikuláš sa zúčastnilo v špecializovanej Bratislavskej hale Elán na úvodných pretekoch atletickej halovej zimnej sezóny - majstrovstiev stredoslovenského kraja staršieho žiactva, dorastu, juniorov a dospelých, ktorý bol testom ich výkonnosti pred blížiacimi sa majstrovstvami Slovenska. Všetci sa prezentovali veľmi dobrými výkonmi s novými osobnými rekordmi medzi ktorými najväčšie zlepšenie zaznamenali vrhači Michal Bruňo, Vesna Hynková a skokan Matúš Grieš ktorý pokoril 190 cm v skoku do výšky a v trojskoku 13 metrovým výkonom ašpiruje na titul majstra Slovenska medzi juniormi.

Výsledky: 1.MIESTO: Michal Bruňo vo vrh guľou, Matúš Grieš v trojskoku, Romana Králiková a Paula Perončíková v behu na 60 metrov prekážok.
2.MIESTO: Petra Krotáková v behu na 60 metrov, Tomáš Noris v skoku do diaľky, Matúš Grieš a Romana Králiková v skoku do výšky.
3.MIESTO: Vesna Hynková vrh guľou, Zuzana Letošová a Sára Rumanská v behu na 800 metrov, Tomáš Revaj a Nina Krajčová v behu na 60 metrov prekážok, Michal Kopček v skoku do diaľky, Michal Mores v behu na 400 metrov.
Tesne za medailovou pozíciou na 4.MIESTE skončila Ela Hvorková v behu na 800 metrov, Timotej Kojš a Roman Hyžinský v behu na 60 metrov.

celý text

ostatné | 12. 2. 2020 | Autor:
laco

halové majstrovstvá Slovenska v atletike 2019

Laco Lubelec a Peťa Krotáková zlato, Vesna Hynková a Matúš Grieš striebro, Peťa Krotáková bronz celý text

ostatné | 24. 2. 2019 | Autor: Roman Králik
hala

Atléti CVČ porazili DUKLU B.Bystrica, keď v celkovej bilancii získali 21 medaily z halových pretekov dospelých, dorastu a st. žiactva v Bratislave.

Atléti CVČ porazili DUKLU B.Bystrica, keď v celkovej bilancii získali 21 medaily z halových pretekov dospelých, dorastu a st. žiactva v Bratislave. Začiatok halovej atletickej sezóny vyšiel atlétom Centra voľného času nad očakávanie, juniori, dorastenci a starší žiaci, ktorí sa pripravujúci v telocvični na mestskej plavárni a v posilňovni CVČ, dokázali zvíťaziť v celkovej medailovej bilancii klubov a porazili DUKLU B.Bystrica ktorej atléti trénujú v profesionálnych podmienkach a prišli rovno zo sústredenia z južnej Afriky, keď získali 21 medailí z toho 12 zlatých,5 strieborných a 4 bronzové kovy. Zlatí medailisti: žiačka Petra Krotáková v behoch na 60,150 a 300 metrov, dorastenec Ladislav Lubelec v behu na 60 metrov prekážok a 200 metrov, žiačka Paula Perončíková v skoku do diaľka a v behu na 60 metrov prekážok, dorastenec Matúš Grieš v skoku do výšky a v trojskoku, st. žiačka Vesna Hynková vo vrhu guľou, dorastenec Tomáš Noris v skoku do diaľky, juniorka Romana Králiková v behu na 60 metrov prekážok. Strieborné medaily získali Vesna Hynková v behu na 60 metrov prekážok, Viki Pereyro vo vrhu guľou,Laco Lubelec a Romana Králiková v skoku do výšky a Monika Marková v behu na 800 metrov. Bronz získali v skoku do diaľky Robert Žitňák, Michal Bruňo vo vrhu guľou,Tomáš Revaj v behu na 60 metrov prekážok a Tomáš Noris v behu na 800 metrov. Výborné halové výsledky sa dali očakávať keď momentálne v CVČ Liptovskom Mikuláši je silná atletická generácia od 13 do 20 rokov v každej disciplíne či už je to šprint, skoky, vrhy, prekážky, stredné trate. celý text

ostatné | 21. 1. 2019 | Autor:

Hodnotenie atletických klubov v SR

Výborné 23.miesto pre Centrum voľného času v hodnotení atletických klubov na Slovensku z celkovo 80 hodnotených klubov. Hodnotilo sa na základe umiestnení od 1-8.miesta na majstrovstvách Slovenska vo všetkých kategóriách. celý text

ostatné | 3. 12. 2018 | Autor:

bronzová medaila pre CVČ z majstrovstiev Slovenska v cezpoľnom behu - Dudince

3.miesto Adriana Pavelicová - kateg. staršie žiačky 1500 metrov celý text

ostatné | 17. 11. 2018 | Autor:

Reprezentovali sme CVČ v zahraničí

Peťa Krotáková - krúžok CVČ atletika sa nominovala po medzištátnom stretnutí v maďarskom Gyori aj na atletické šprintérske majstrovstvá Európy do 16 rokov v Talianskom Rieti kde skončila na 17. mieste na nezvyčajnej trati 80 metrov časom 10,54. Foto Roman Králik. celý text

ostatné | 17. 10. 2018 | Autor: rk

majstrovstvá Slovenska družstiev st. žiactva Košice

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok
Košice (13. 10. 2018) Hodnotenie na základe bodov

1 Lubelec, Ladislav 31,00
2 Hynková, Vesna 27,00
3 Ijisesan Perryo, Victoria 20,00
4 Revaj, Tomáš 18,00
5 Krotáková, Petra 15,00
6 Mores, Michal Jan 15,00
7 Pavelicová, Adriana 13,00
8 Perončíková, Paula 10,00
9 Žitňák, Róbert 7,00
10 Bruňo, Michal 7,00
11 Frič, Adrián 7,00
12 Krajčová, Nina 1,00
štafeta 4x60 žiaci 7
štafeta 4x300 žiaci 2

Body - oddiely Kategória st. žiaci
1. AC Stavbár Nitra 222,00
2. Centrum Voľného času Brezová 205,00
3. ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 135,00
4. AK Slávia TU Košice 111,00
5. Centrum voľného času Liptovský Mikuláš 94,00
6. AO Olympia Považská Bystrica 92,00
7. Atletický klub ZTS Martin 73,00
8. KĽŠ KRYHA Bratislava 43,00

Kategória: st. žiačky
1. športové gymnázium Trenčín 189,00
2. AK Slávia TU Košice 187,00
3. Atletický klub Bojničky 149,50
4. Atletický club Nové Zámky 135,50
5. Žiar nad Hronom 124,50
6. Centrum voľného času L. Mikuláš 86,00
7. ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 71,50
8. KĽŠ KRYHA Bratislava 51,00
celý text

ostatné | 14. 10. 2018 | Autor:
mapa a profil trate

školské majstrovstvá Slovenska v cezpoľnom behu základmńých a stredných škôl 24.10.2018

Mapa a profil trate
Žiarska dolina chata Trinec celý text

ostatné | 3. 10. 2018 | Autor:
V medzištátnom stretnutí atletického žiactva do 15 rokov Česko – Chorvátsko – Slovinsko – Maďarsko – Slovensko i. 1

Boli sme na medzištátnom stretnutí atletického žiactva do 15 rokov Česko – Chorvátsko – Slovinsko – Maďarsko – Slovensko

V medzištátnom stretnutí atletického žiactva do 15 rokov Česko – Chorvátsko – Slovinsko – Maďarsko – Slovensko v Olympijskom športovom parku v maďarskom Györi sa vo výbere Slovenska predstavili traja atléti Centra voľného času Liptovský Mikuláš,

Ladislav Lubenec skončil na 3.mieste v behu na100 m prekážok v osobnom rekorde 13,37, Vesna Hynková bola na 8.mieste vo vrhu guľou a Petra Krotáková na 10.miesto v behu na 100 metrov.

V celkovom hodnotení tímov slovenský reprezentačný žiacky výber neobhájil lanské štvrté miesto z chorvátskeho Varaždína: skončil piaty s 226 bodmi. celý text

ostatné | 1. 10. 2018 | Autor: Roman Králik
#

12 medailí - majstrovstvá stredoslovenskej oblasti v atletike prípraviek a ml. žiactva

spolu 12 medailí z M-SsAZ v Dubnici 30.9.2018 priviezli atléti CVČ celý text

ostatné | 1. 10. 2018 | Autor: Roman Králik
#

Tri zlaté z majstrovstiev Slovenska žiactva do 15 rokov pre atlétov Centra voľného času.

Tri zlaté z majstrovstiev Slovenska žiactva do 15 rokov pre atlétov Centra voľného času.

Majsterkou Slovenska na atletickom štadióňe v Trnave spomedzi 453 účastníkov z 59 klubov sa stala šprintérka na 60 metrov Petra Krotáková časom 7,84 keď za slovenským rekordom zaostala len jednu desatinu sekundy a pridala aj bronz v behu na 150 metrov, zlatú medailu si vybojovala aj Adriana Pavelicová, ktorá zvíťazila na 1500 metrov prekážok a Lubelec Ladislav ktorý zvíťazil na 100 metrov prekážok vo veľmi kvalitnom čase 13,56 (pol sekundy za slovenským rekordom).

Medzi ďalšie kvalitné výkony patrili aj 4. miesto Vesny Hynkovej a 5 .miesto Viktorie Perryovej vo vrhu guľou, 6. miesto ešte len 12. ročnej Pauly Perončíkovej v behu na 300 metrov prekážok a 6.miesto štafety 4x60 metrov chlapcov v zložení Mikuláš, Lubelec, Revaj, Mores.

Víťazi Krotáková, Lubelec, Pavelicová si okrem zlatej medaily vybojovali miestenku do mládežníckej reprezentácie a účasť na medzištátnom atletickom stretnutí do 15 rokov v Maďarsku, na základe tabuľkových výkonov pôjde s nimi aj Vesna Hynková. V celkovej medailovej bilancii boli atléti Centra voľného času tretím najúspešnejším klubom, za klubmi z Nitry. celý text

ostatné | 17. 9. 2018 | Autor:
Dubnica

Postup na majstrovstvá slovenska v súťaži družstiev staršieho žiactva.

29.8.2018 Dubnica n. Váhom.
Z celkovo 13 družstiev stredoslovenskej oblasti obsadili atléti CVČ L.Mikuláš 2. miesto v kategórii starších žiakov a aj v kat. starších žiačok a obidve družstvá postúpili medzi 8 najlepších klubov na majstrovstvá Slovenska družstiev ktoré sa uskutočnia v Košiciach celý text

ostatné | 30. 8. 2018 | Autor:
mišo

Michal Bruňo majster Slovenska vo vrhu guľou

Medailová žatva z majstrovstiev Slovenska pre atlétov Centra voľného času Liptovský Mikuláš.
V Dubnici súťažili juniorky, na 4. mieste skončila Lenka Bruňová v hode oštepom a smolu mala Romana Králiková keď v behu na 100 metrov ponad 83 cm prekážky zakopla a po bolestivom páde pretek nedokončila.
Najlepšie výsledky, ale dosiahli v najväčšej konkurencii v rámci registrovanej slovenskej atletiky mladší žiaci a žiačka v Michalovciach. Trojčlenná výprava pod vedením trénera Tibora Pelach priniesla zlatú a dve bronzové medaile, 1.miesto vo vrhu 3kg guľou získal talentovaný vrhač Michal Bruňo výkonom 10,62 metrov, bronz vytrvalec Adrián Frič v novom osobnom rekorde na 1500 metrov 5:05,67 a do budúcna perspektívna Paulína Perončíková v behu na 60 metrov prekážok v osobnom rekorde 10,09 sekundy. celý text

ostatné | 1. 7. 2018 | Autor: Roman Králik
matúš

dorastenec Matúš Grieš bronzový v trojskoku na majstrovstvách Slovenska v atletike

Cez víkend sa uskutočnili majstrovstvá Slovenska v atletike.  Dorastenci súťažili v B.Bystrici kde Matúš Grieš skončil na 3. mieste v trojskoku  výkonom 12,19 metra a  v skoku do výšky výkonom 175cm obsadil 5. miesto.

celý text

ostatné | 27. 6. 2018 | Autor: Roman Králik
B.Bystrica 21.5.2018

7 zlatých na majstrovstvách stredoslovenského kraja starších žiačok a dorastu

21.5.2018 B.Bystrica
3xzlato: Peťa Krotáková 60,150, skok do diaľky.
2x zlato: Vesna Hynková vrh guľou, 100 prekážok,
zlato: Viktororia Perryo hod kladivom,
zlato: Monika Beťková 400 prekážok,
striebro: Adriana Pavelicová 800 metrov,Paulína Perončíková 300 prekážok,Nina Krajčová 100 prekážok, Matúš Grieš a Vesna Hynková skok do výšky, Viktororia Perryo disk, guľa.Sára Valaštiaková trojskok. Tomáš Revaj a Zuzana Haviarová hod oštepom.
Bronz Paula Perončíková 100 prekážok. Nina Krajčová 300 prekážok.Jakub Machovec 200 metrov. celý text

ostatné | 21. 5. 2018 | Autor:
Dubnica

súťaž družstiev CVČ v atletike 2018, fotky videá

I.KOLO  21.4.2018 B.Bystrica  -dorast, ml.žiactvo
I.KOLO 28.4.2018 Dubnica N.Váhom - st.žiactvo, prípravka 
II.KOLO 5.5.2018 Dubnica N.Váhom - st.žiactvo, prípravka
III.KOLO 17.6.2018 Dubnica N.Váhom - st.žiactvo, prípravka  celý text

ostatné | 2. 5. 2018 | Autor: rk
Bratislava hala

halová atletická sezóna 2018: majstrovstvá Slovenska striebro pre Miška Bruňa

majstrovstvá Slovenska ml. žiakov 2.miesto Michal Bruňo
5. zlatých 6. strieborných a 6 bronzových na halových majstrovstvách stredoslovenskej oblasti Bratislava,B.Bystrica
celý text

ostatné | 24. 2. 2018 | Autor: rk
Súťaž družstiev 2017 1

Súťaž družstiev 2017

4. miesto na majstrovstvách slovenska družstiev dorasteniek celý text

ostatné | 1. 10. 2017 | Autor:
rk

Majstrovstvá Slovenska  starších žiakov a žiačok v Nových Zámkoch

Bronz Petry Krotákovej celý text

ostatné | 20. 9. 2017 | Autor:
Juniorské majstrovstvá Slovenska v Bratislave 1

Juniorské majstrovstvá Slovenska v Bratislave

bronzová medaila Romana Králiková celý text

ostatné | 28. 7. 2017 | Autor:
#

Majstrovstvá Slovenska mladších žiačok vTrenčíne

zlato Petra Krotákova
zlato Vesna Hynková celý text

ostatné | 29. 6. 2017 | Autor:
Majstrovstvá stredoslovenského kraja v Banskej Bystrici 1

Majstrovstvá stredoslovenského kraja v Banskej Bystrici

13 medailí celý text

ostatné | 22. 6. 2017 | Autor:
#

Atletické striebro a bronz pre Centrum voľného času Liptovský Mikuláš (II.2017)

Na halových majstrovstvách Slovenska v atletike si výborné medailové umiestnenia priniesli mladí atléti Centra voľného času Liptovský Mikuláš. V kategórii dorasteniek skončila Romana Králiková na 2.mieste v skoku do výšky a na 3.mieste v trojskoku a 7. miesto obsadila v behu na 60 metrov prekážok. Daniela Androvičová skončila na 4. mieste v trojskoku, štafeta 4x200 metrov v zložení Zuzana Haviarová, Sára Valaštiaková,Monika Beťková, Daniela Androvičová obsadili 11. miesto.V kategórii mladších žiakov a žiačok obsadili 5. miesto Peťa Krotáková v behu na 60 metrov a štafeta 4x200 metrov v zložení Michal Bruňo, Adrián Frič, Roman Hyžinský, Adam Mikuláš. Tesne fo finále nepostúpila a 9. miesto v behu na 60 metrov prekážok obsadila Nina Krajčová. Starší žiak Ladislav Lubelec 4.miesto 60 metrov prekážok a 6. miesto skok do výšky. celý text

ostatné | 28. 2. 2017 | Autor:

Umiestnení na všetkých majstrovstvách Slovenska

V celkovom poradí atletických klubov na Slovensku čo sa týka umiestnení na všetkých majstrovstvách Slovenska CVČ L.Mikuláš skončilo na 40 mieste z 83 bodujúcich klubov s počtom bodov 68.  celý text

ostatné | 31. 12. 2016 | Autor:
#

9 zlatých pre mladých atlétov z Centra voľného času Liptovský Mikuláš

Super výsledky dosiahli mladí atléti z Centra voľného času na majstrovstvách stredoslovenského atletického zväzu mladších žiakov, žiačok a prípraviek v Dubnici nad Váhom (10.2016). celý text

ostatné | 31. 10. 2016 | Autor:
prvá prechádzajúci
z 2
posledná