Navigácia

Výber jazyka

  • sk
  • en

Obsah

Atletický oddiel Centrum voľného času Liptovský Mikuláš (CVČLM) 

Romana Králiková

Krúžok atletiky Centra voľného času Liptovský Mikuláš pre deti a mládež od 5 do 30 rokov

registrovaný na Slovenskom atletickom zväze  ako oddiel/klub od 1.1.2015.

Zaradený do projektu UTM útvar talentovanej mládeže a Detská atletika.

Počet atlétov 155.

Predseda oddielu/klubu : PhDr.Roman Králik Kontakt: 0911 641 241  kralik@cvclm.sk

tréneri:

PhDr.Roman Králik (reprezentant Slovenska v atletike na 100 a 200 metrov, diplomovaný tréner atletiky FTVŠ-UK Bratislava) 

Mgr.Tibor Pelach (reprezentant Slovenska v atletike trojskok, diplomovaný tréner atletiky FTVŠ-UK Bratislava) 

Mgr.Lenka Horňáková

Mgr.Silvia Hrebíková (FTVŠ UK Bratislava)

Bc.Biba Šmeringajová

Majstrovstvá Slovenska v atletike 2019 

1 Ladislav Lubelec 60 metrov prekážok 8,22 s. 24.2.  halové MSR dorast Bratislava
1 Krotáková Petra 60 metrov 7,99 2.3. halové MSR st. žiačky Bratislava
2 Grieš Matúš trojskok 12,34 m. 24.2. halové MSR dorast Bratislava
2 Hynková Vesna vrh guľou 12,26 m. 2.3. halové MSR st. žiačky Bratislava
2 Grieš Matúš skok do výšky 178 cm 9.5. školské MSR Trnava
3 Krotáková Petra 150 metrov 19,66 s. 2.3. halové MSR st. žiačky Bratislava
3 Králiková Romana skok do výšky 150cm 9.5. školské MSR Trnava
4 Grieš Matúš skok do výšky 175 cm. 24.2. halové MSR dorast Bratislava
4 Perončíková Paula päťboj 2646 bodov 23.2. halové MSR ml. žiačky Bratislava
5 Hynková Vesna vrh guľou 12,27 m. 24.2. halové MSR dorasteniek Bratislava
5 Perončíková  Paula 60 metrov prekážok 9,79 s. 2.3. halové MSR st. žiačky Bratislava
5 Králiková Romana 100 metrov prekážok 16,40 s. 9.5. školské MSR Trnava
6 Krotáková Petra 60 metrov 8,15 24.2. halové MSR dorasteniek Bratislava
6 Králiková Romana 60 metrov prekážok 9,49 s. 3.3. halové MSR junioriek Bratislava

 

SÚŤAŽ DRUŽSTIEV 2019

prípravka dievčatá

2008-2010

 

I.kolo 

5.5. B.B.

II.kolo 

19.5. B.B.

III.kolo

IV.kolo

14.9.Dub.

 

Emma Kmeč

Beáta Kultánová

Ella Hvorková

Lea Váleková

Natália Húsenicová

Katka Kaclíková

Aneta Ďurišová

19

15

13

5

2

x

x

8,5

8

x

x

0

17

6

     

prípravka chlapci

2008-2010

Adam Mašura

Milan Matejka

Šimon Kubo

Tobias Ivan

Samuel Celušňák

14

3

3

x

x

16

0,5

0

4,5

5,5

     
   
   

I.kolo 

8.5. B.B.

II.kolo

26.5. Dub.

     

mladšie žiačky

2006 a ml.

Paula Perončíková

Karolína Kubáňová

Beata Kultanová

27

4

4

       

ml. žiaci

2006 a ml.

  0        

staršie žiačky

2004 a ml.

 

I.kolo

1.5. Dub.

II.kolo

12.5. B.B.

III.kolo

16.6.B.B.

IV.kolo

14.9.Dub.

predbež.poradie

Petra Krotáková

Paula Perončíková

Nina Krajčová

Vesna Hynková

Karolína Kub´áňová

Mia Belica

33

31

20

18,5

7

x

31

31

x

30

14

4

    III.

starší žiaci

2004 a ml.

Michal Bruňo

Adam Mikuláš

Adrián Frič

Michal Kopček

Roman Hyžinský

21

17

17

5

5

29

18

x

9

8

    III.
   

I.kolo 

8.5. B.B.

II.kolo

26.5. Dub.

     

dorastenky

2003 a mladšie

Petra Krotáková

Nina Krajčová

Vesna Hynková

21

19

13

       

dorastenci

2003 a mladší

Laco Lubelec

Tomáš Revaj

28

26

       

 

BB

majsterka Slovenska Petra Krotáková 60 metrov

video majsterka Slovenska Petra Krotáková 60 metrov

Laco

 

UMIESTNENIE na majstrovstvách Slovenska v roku 2018

1 Bruňo Michal MSR ml. žiakov Michalovce 30.06. guľa 10,20
1 Krotáková Petra MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 60 metrov  7,84
1 Pavelicová Adriana MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 1500 m. prek.
1 Lubelec  Ladislav MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 100.m prek 14,11
2 Bruňo Michal halové MSR Bratislava ml.žiaci 24.02. guľa 962cm
2 Haviarová Zuzana školské MSR str. škôl N.Zámky 19.6. oštep 32,84cm
3 Matúš  Grieš MSR dorastu B.Bystrica 24.06. 3 skok 11,80
3 Perončíková Paula MSR ml. žiakov Michalovce 30.06. 60m prek. 10,00
3 Frič Adrián MSR ml. žiakov Michalovce 30.06. 1500 metrov
3 Krotáková Petra MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 150 metrov 19,47
3 Pavelicová Adriana MSR st. žiačky cezp. beh Dudince 17.11. 1500 metrov 6:01
4 Lubelec  Ladislav halové MSR Bratislava st.žiaci/ky 03.03. výška 160cm
4 Hynková Vesna MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. guľa
4 Bruňová  Lenka M-SR junioriek Dubnica 1.7. oštep 600g 34,12
5 Lubelec  Ladislav halové MSR Bratislava st.žiaci/ky 03.03. 60 m prek  9,01
5 Králiková Romana MSR do 23 rokov Bratislava 22.9. 100 prek. 16,25
5 Králiková Romana školské MSR stred. škôl N.Zámky 19.6. výška 159cm
5 Matúš  Grieš MSR dorastu B.Bystrica 25.06. výška 175cm
5 Hynková Vesna MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. disk
5 Viktoria  Perryová MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. guľa
5

družstvo st.žiakov 

 

MSR druž. st. žiakov Košice

13.10.

94 bodov

6 Králiková  Romana MSR dospelých B.bystrica 7.7. 100 prek. 15,48
6 Viktória  Perreyro halové MSR Bratislava st.žiaci/ky 03.03. guľa 10,61
6 Lubelec  Ladislav MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 300m.prek 42,92
6 Hynková Vesna MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. oštep
6 Viktoria  Perryová MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. kladivo
6 Perončíková Paula MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 300m.prek  48,90
6 Lubelec, Revaj, Mores, Mikuláš MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 4x60  31,04
6

družstvo st.žiačok

MSR družstiev Košice

13.10.2018

86 bodov

7 Perončíková Paula halové MSR Bratislava ml.žiaci 24.02. diaľka 439cm
7 Krotáková Petra halové MSR Bratislava st.žiaci/ky 03.03. 60 metrov 8,23
7 Lubelec  Ladislav MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. výška
7 Perončíková Paula MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 100.m prek  15,71
7

Krajčová, Krotáková,

Hynková, Perončíková

MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 4x60 32,57
7 Perončíková Paula MSR ml. žiačky 5.boj Trenčín 23.09. 2558
8 Mores Michal MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 300m.prek 43,44
8 Mores Michal MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9. 1500m.prek 5:26,34
8 Revaj Tomáš MSR st. žiakov Trnava 15-.16.9.

oštep 34,81m

 

 

UMIESTNENIE na majstrovstvách Slovenska v roku 2017

1 Krotáková Petra MSR ml. žiačok Trenčín 29.6.2017 60 metrov  8,31 (-3,7)
1 Hynková Vesna MSR  ml. žiačok Trenčín 29.6.2017 guľa (3kg)10,31
2 Králiková Romana halové MSR dorasteniek 26.2.2017 skok do výšky 155cm
2 Krotáková Petra MSR st. žiačok N.Zámky 16.9.2017 60 metrov  8,10 (-1,0)
3 Králiková Romana halové MSR dorasteniek 26.2.2017 trojskok 978cm
4 Perreyoro Viky MSR st. žiačok N.Zámky 16.9.2017 kladivo

4

Králikova -Bruňová- Androvičová -Haviarová - Beťková -Valaštiaková- Klocková -Marková- Pavelicová- Issacová -Frianová - Hollá-Hynková-Krotáková-Krajčová 

MSR družstiev dorasteniek

Bratislava 24.9.2017

77 bodov

4 Daniela Androvičová halové MSR dorasteniek 26.2.2017 trojskok
4 Lubelec Ladislav halové MSR st. žiakov 25.2.2017 60 prek.
5 Krotáková Petra halové MSR ml. žiačok 25.2.2017 60 metrov 8,72
6 Lubelec  Ladislav halové MSR st. žiakov 25.2.2017 skok do výšky
7 Králiková Romana halové MSR dorasteniek 26.2.2017 60m prek. 9,60s

  UMIESTNENIE na majstrovstvách Slovenska v roku 2016

2 Lubelec Ladislav MSR mladších žiakov Nové Zámky 18.6.2016 hod kriketovou loptičkou
3 Rázga Patrik MSR mladších žiakov  N.Zámky 600 metrov
4 Bruňová Lenka MSR dorasteniek Dubnica 6.6.2016 oštep 36,47 metra
4 Králiková Romana MSR dorasteniek Dubnica 100 metrov prekážok 15,92.
5 Králiková Romana halové MSR Dorast   skok do výšky
5 Bruňová Lenka MSR junioriek v Nitre   hode oštepom 31,55
6 Faconová Vanesa MSR dorasteniek Dubnica 400 m prek. 69,75
7 Králiková  Romana halové MSR dorast   100 prek. 15,48
7 Králiková  Romana halové MSR dorast   trojskok
7 Frianová Karolína halové MSR ml. žiačok   diaľka 418cm
7 Králiková Romana MSR mužov a žien B.Bystrica 100 metrov prekážok 16,23 sek.
8 Králiková Lenka halové MSR junioriek   výška 150cm

 

UMIESTNENIE na majstrovstvách Slovenska v roku 2015

1 Králiková Romana halové MSR st. žiačok Bratislava 15.2.2015 skok do výšky 150cm
1 Králiková  Romana halové MSR st.žiačok Bratislava 15.2.2015 60 prek. 9,66
4 Králiková Romana MSR st. žiačok Dubnica 26-27.9.2015 skok do výšky
4 Bruňová Lenka MSR st. žiačok Dubnica 26-27.9.2015 hod oštepom
9 Monika Beťková, Zuzana Haviarová, Sára Valaštiaková a Daniela Androvičová, Romana Králiková a Lenka Bruňová MSR st. žiačok Dubnica 26-27.9.2015 4x300 a 4x60

 

Správy

prvá prechádzajúci
z 2
posledná

laco

halové majstrovstvá Slovenska v atletike 2019

Laco Lubelec a Peťa Krotáková zlato, Vesna Hynková a Matúš Grieš striebro, Peťa Krotáková bronz celý text

ostatné | 24. 2. 2019 | Autor: Roman Králik
hala

Atléti CVČ porazili DUKLU B.Bystrica, keď v celkovej bilancii získali 21 medaily z halových pretekov dospelých, dorastu a st. žiactva v Bratislave.

Atléti CVČ porazili DUKLU B.Bystrica, keď v celkovej bilancii získali 21 medaily z halových pretekov dospelých, dorastu a st. žiactva v Bratislave. Začiatok halovej atletickej sezóny vyšiel atlétom Centra voľného času nad očakávanie, juniori, dorastenci a starší žiaci, ktorí sa pripravujúci v telocvični na mestskej plavárni a v posilňovni CVČ, dokázali zvíťaziť v celkovej medailovej bilancii klubov a porazili DUKLU B.Bystrica ktorej atléti trénujú v profesionálnych podmienkach a prišli rovno zo sústredenia z južnej Afriky, keď získali 21 medailí z toho 12 zlatých,5 strieborných a 4 bronzové kovy. Zlatí medailisti: žiačka Petra Krotáková v behoch na 60,150 a 300 metrov, dorastenec Ladislav Lubelec v behu na 60 metrov prekážok a 200 metrov, žiačka Paula Perončíková v skoku do diaľka a v behu na 60 metrov prekážok, dorastenec Matúš Grieš v skoku do výšky a v trojskoku, st. žiačka Vesna Hynková vo vrhu guľou, dorastenec Tomáš Noris v skoku do diaľky, juniorka Romana Králiková v behu na 60 metrov prekážok. Strieborné medaily získali Vesna Hynková v behu na 60 metrov prekážok, Viki Pereyro vo vrhu guľou,Laco Lubelec a Romana Králiková v skoku do výšky a Monika Marková v behu na 800 metrov. Bronz získali v skoku do diaľky Robert Žitňák, Michal Bruňo vo vrhu guľou,Tomáš Revaj v behu na 60 metrov prekážok a Tomáš Noris v behu na 800 metrov. Výborné halové výsledky sa dali očakávať keď momentálne v CVČ Liptovskom Mikuláši je silná atletická generácia od 13 do 20 rokov v každej disciplíne či už je to šprint, skoky, vrhy, prekážky, stredné trate. celý text

ostatné | 21. 1. 2019 | Autor:

Hodnotenie atletických klubov v SR

Výborné 23.miesto pre Centrum voľného času v hodnotení atletických klubov na Slovensku z celkovo 80 hodnotených klubov. Hodnotilo sa na základe umiestnení od 1-8.miesta na majstrovstvách Slovenska vo všetkých kategóriách. celý text

ostatné | 3. 12. 2018 | Autor:

bronzová medaila pre CVČ z majstrovstiev Slovenska v cezpoľnom behu - Dudince

3.miesto Adriana Pavelicová - kateg. staršie žiačky 1500 metrov celý text

ostatné | 17. 11. 2018 | Autor:

Reprezentovali sme CVČ v zahraničí

Peťa Krotáková - krúžok CVČ atletika sa nominovala po medzištátnom stretnutí v maďarskom Gyori aj na atletické šprintérske majstrovstvá Európy do 16 rokov v Talianskom Rieti kde skončila na 17. mieste na nezvyčajnej trati 80 metrov časom 10,54. Foto Roman Králik. celý text

ostatné | 17. 10. 2018 | Autor: rk

majstrovstvá Slovenska družstiev st. žiactva Košice

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok
Košice (13. 10. 2018) Hodnotenie na základe bodov

1 Lubelec, Ladislav 31,00
2 Hynková, Vesna 27,00
3 Ijisesan Perryo, Victoria 20,00
4 Revaj, Tomáš 18,00
5 Krotáková, Petra 15,00
6 Mores, Michal Jan 15,00
7 Pavelicová, Adriana 13,00
8 Perončíková, Paula 10,00
9 Žitňák, Róbert 7,00
10 Bruňo, Michal 7,00
11 Frič, Adrián 7,00
12 Krajčová, Nina 1,00
štafeta 4x60 žiaci 7
štafeta 4x300 žiaci 2

Body - oddiely Kategória st. žiaci
1. AC Stavbár Nitra 222,00
2. Centrum Voľného času Brezová 205,00
3. ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 135,00
4. AK Slávia TU Košice 111,00
5. Centrum voľného času Liptovský Mikuláš 94,00
6. AO Olympia Považská Bystrica 92,00
7. Atletický klub ZTS Martin 73,00
8. KĽŠ KRYHA Bratislava 43,00

Kategória: st. žiačky
1. športové gymnázium Trenčín 189,00
2. AK Slávia TU Košice 187,00
3. Atletický klub Bojničky 149,50
4. Atletický club Nové Zámky 135,50
5. Žiar nad Hronom 124,50
6. Centrum voľného času L. Mikuláš 86,00
7. ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 71,50
8. KĽŠ KRYHA Bratislava 51,00
celý text

ostatné | 14. 10. 2018 | Autor:
mapa a profil trate

školské majstrovstvá Slovenska v cezpoľnom behu základmńých a stredných škôl 24.10.2018

Mapa a profil trate
Žiarska dolina chata Trinec celý text

ostatné | 3. 10. 2018 | Autor:
V medzištátnom stretnutí atletického žiactva do 15 rokov Česko – Chorvátsko – Slovinsko – Maďarsko – Slovensko i. 1

Boli sme na medzištátnom stretnutí atletického žiactva do 15 rokov Česko – Chorvátsko – Slovinsko – Maďarsko – Slovensko

V medzištátnom stretnutí atletického žiactva do 15 rokov Česko – Chorvátsko – Slovinsko – Maďarsko – Slovensko v Olympijskom športovom parku v maďarskom Györi sa vo výbere Slovenska predstavili traja atléti Centra voľného času Liptovský Mikuláš,

Ladislav Lubenec skončil na 3.mieste v behu na100 m prekážok v osobnom rekorde 13,37, Vesna Hynková bola na 8.mieste vo vrhu guľou a Petra Krotáková na 10.miesto v behu na 100 metrov.

V celkovom hodnotení tímov slovenský reprezentačný žiacky výber neobhájil lanské štvrté miesto z chorvátskeho Varaždína: skončil piaty s 226 bodmi. celý text

ostatné | 1. 10. 2018 | Autor: Roman Králik
#

12 medailí - majstrovstvá stredoslovenskej oblasti v atletike prípraviek a ml. žiactva

spolu 12 medailí z M-SsAZ v Dubnici 30.9.2018 priviezli atléti CVČ celý text

ostatné | 1. 10. 2018 | Autor: Roman Králik
#

Tri zlaté z majstrovstiev Slovenska žiactva do 15 rokov pre atlétov Centra voľného času.

Tri zlaté z majstrovstiev Slovenska žiactva do 15 rokov pre atlétov Centra voľného času.

Majsterkou Slovenska na atletickom štadióňe v Trnave spomedzi 453 účastníkov z 59 klubov sa stala šprintérka na 60 metrov Petra Krotáková časom 7,84 keď za slovenským rekordom zaostala len jednu desatinu sekundy a pridala aj bronz v behu na 150 metrov, zlatú medailu si vybojovala aj Adriana Pavelicová, ktorá zvíťazila na 1500 metrov prekážok a Lubelec Ladislav ktorý zvíťazil na 100 metrov prekážok vo veľmi kvalitnom čase 13,56 (pol sekundy za slovenským rekordom).

Medzi ďalšie kvalitné výkony patrili aj 4. miesto Vesny Hynkovej a 5 .miesto Viktorie Perryovej vo vrhu guľou, 6. miesto ešte len 12. ročnej Pauly Perončíkovej v behu na 300 metrov prekážok a 6.miesto štafety 4x60 metrov chlapcov v zložení Mikuláš, Lubelec, Revaj, Mores.

Víťazi Krotáková, Lubelec, Pavelicová si okrem zlatej medaily vybojovali miestenku do mládežníckej reprezentácie a účasť na medzištátnom atletickom stretnutí do 15 rokov v Maďarsku, na základe tabuľkových výkonov pôjde s nimi aj Vesna Hynková. V celkovej medailovej bilancii boli atléti Centra voľného času tretím najúspešnejším klubom, za klubmi z Nitry. celý text

ostatné | 17. 9. 2018 | Autor:
Dubnica

Postup na majstrovstvá slovenska v súťaži družstiev staršieho žiactva.

29.8.2018 Dubnica n. Váhom.
Z celkovo 13 družstiev stredoslovenskej oblasti obsadili atléti CVČ L.Mikuláš 2. miesto v kategórii starších žiakov a aj v kat. starších žiačok a obidve družstvá postúpili medzi 8 najlepších klubov na majstrovstvá Slovenska družstiev ktoré sa uskutočnia v Košiciach celý text

ostatné | 30. 8. 2018 | Autor:
mišo

Michal Bruňo majster Slovenska vo vrhu guľou

Medailová žatva z majstrovstiev Slovenska pre atlétov Centra voľného času Liptovský Mikuláš.
V Dubnici súťažili juniorky, na 4. mieste skončila Lenka Bruňová v hode oštepom a smolu mala Romana Králiková keď v behu na 100 metrov ponad 83 cm prekážky zakopla a po bolestivom páde pretek nedokončila.
Najlepšie výsledky, ale dosiahli v najväčšej konkurencii v rámci registrovanej slovenskej atletiky mladší žiaci a žiačka v Michalovciach. Trojčlenná výprava pod vedením trénera Tibora Pelach priniesla zlatú a dve bronzové medaile, 1.miesto vo vrhu 3kg guľou získal talentovaný vrhač Michal Bruňo výkonom 10,62 metrov, bronz vytrvalec Adrián Frič v novom osobnom rekorde na 1500 metrov 5:05,67 a do budúcna perspektívna Paulína Perončíková v behu na 60 metrov prekážok v osobnom rekorde 10,09 sekundy. celý text

ostatné | 1. 7. 2018 | Autor: Roman Králik
matúš

dorastenec Matúš Grieš bronzový v trojskoku na majstrovstvách Slovenska v atletike

Cez víkend sa uskutočnili majstrovstvá Slovenska v atletike.  Dorastenci súťažili v B.Bystrici kde Matúš Grieš skončil na 3. mieste v trojskoku  výkonom 12,19 metra a  v skoku do výšky výkonom 175cm obsadil 5. miesto.

celý text

ostatné | 27. 6. 2018 | Autor: Roman Králik
B.Bystrica 21.5.2018

7 zlatých na majstrovstvách stredoslovenského kraja starších žiačok a dorastu

21.5.2018 B.Bystrica
3xzlato: Peťa Krotáková 60,150, skok do diaľky.
2x zlato: Vesna Hynková vrh guľou, 100 prekážok,
zlato: Viktororia Perryo hod kladivom,
zlato: Monika Beťková 400 prekážok,
striebro: Adriana Pavelicová 800 metrov,Paulína Perončíková 300 prekážok,Nina Krajčová 100 prekážok, Matúš Grieš a Vesna Hynková skok do výšky, Viktororia Perryo disk, guľa.Sára Valaštiaková trojskok. Tomáš Revaj a Zuzana Haviarová hod oštepom.
Bronz Paula Perončíková 100 prekážok. Nina Krajčová 300 prekážok.Jakub Machovec 200 metrov. celý text

ostatné | 21. 5. 2018 | Autor:
Dubnica

súťaž družstiev CVČ v atletike 2018, fotky videá

I.KOLO  21.4.2018 B.Bystrica  -dorast, ml.žiactvo
I.KOLO 28.4.2018 Dubnica N.Váhom - st.žiactvo, prípravka 
II.KOLO 5.5.2018 Dubnica N.Váhom - st.žiactvo, prípravka
III.KOLO 17.6.2018 Dubnica N.Váhom - st.žiactvo, prípravka  celý text

ostatné | 2. 5. 2018 | Autor: rk
Bratislava hala

halová atletická sezóna 2018: majstrovstvá Slovenska striebro pre Miška Bruňa

majstrovstvá Slovenska ml. žiakov 2.miesto Michal Bruňo
5. zlatých 6. strieborných a 6 bronzových na halových majstrovstvách stredoslovenskej oblasti Bratislava,B.Bystrica
celý text

ostatné | 24. 2. 2018 | Autor: rk
Súťaž družstiev 2017 1

Súťaž družstiev 2017

4. miesto na majstrovstvách slovenska družstiev dorasteniek celý text

ostatné | 1. 10. 2017 | Autor:
rk

Majstrovstvá Slovenska  starších žiakov a žiačok v Nových Zámkoch

Bronz Petry Krotákovej celý text

ostatné | 20. 9. 2017 | Autor:
Juniorské majstrovstvá Slovenska v Bratislave 1

Juniorské majstrovstvá Slovenska v Bratislave

bronzová medaila Romana Králiková celý text

ostatné | 28. 7. 2017 | Autor:
#

Majstrovstvá Slovenska mladších žiačok vTrenčíne

zlato Petra Krotákova
zlato Vesna Hynková celý text

ostatné | 29. 6. 2017 | Autor:
Majstrovstvá stredoslovenského kraja v Banskej Bystrici 1

Majstrovstvá stredoslovenského kraja v Banskej Bystrici

13 medailí celý text

ostatné | 22. 6. 2017 | Autor:
#

Atletické striebro a bronz pre Centrum voľného času Liptovský Mikuláš (II.2017)

Na halových majstrovstvách Slovenska v atletike si výborné medailové umiestnenia priniesli mladí atléti Centra voľného času Liptovský Mikuláš. V kategórii dorasteniek skončila Romana Králiková na 2.mieste v skoku do výšky a na 3.mieste v trojskoku a 7. miesto obsadila v behu na 60 metrov prekážok. Daniela Androvičová skončila na 4. mieste v trojskoku, štafeta 4x200 metrov v zložení Zuzana Haviarová, Sára Valaštiaková,Monika Beťková, Daniela Androvičová obsadili 11. miesto.V kategórii mladších žiakov a žiačok obsadili 5. miesto Peťa Krotáková v behu na 60 metrov a štafeta 4x200 metrov v zložení Michal Bruňo, Adrián Frič, Roman Hyžinský, Adam Mikuláš. Tesne fo finále nepostúpila a 9. miesto v behu na 60 metrov prekážok obsadila Nina Krajčová. Starší žiak Ladislav Lubelec 4.miesto 60 metrov prekážok a 6. miesto skok do výšky. celý text

ostatné | 28. 2. 2017 | Autor:

Umiestnení na všetkých majstrovstvách Slovenska

V celkovom poradí atletických klubov na Slovensku čo sa týka umiestnení na všetkých majstrovstvách Slovenska CVČ L.Mikuláš skončilo na 40 mieste z 83 bodujúcich klubov s počtom bodov 68.  celý text

ostatné | 31. 12. 2016 | Autor:
#

9 zlatých pre mladých atlétov z Centra voľného času Liptovský Mikuláš

Super výsledky dosiahli mladí atléti z Centra voľného času na majstrovstvách stredoslovenského atletického zväzu mladších žiakov, žiačok a prípraviek v Dubnici nad Váhom (10.2016). celý text

ostatné | 31. 10. 2016 | Autor:
#

Celoročná súťaž atletických družstiev

Záverečným kolom sa cez víkend (9.-10.9.2016) na atletickom štadióne v Dubnici N. Váhom skončila celoročná súťaž atletických družstiev v ktorej sa počas celého roka 2016 výkonmi porovnávali aj mladí atléti z Centra voľného času Liptovský Mikuláš pod vedením Tibora Pelacha a Romana Králika.  celý text

ostatné | 10. 9. 2016 | Autor:
#

Majstrovstvá Slovenska

Majstrovstvá Slovenska mužov a žien v atletike v Banskej Bystrici (jún 2016): 7. miesto Romana Králiková 100 metrov prekážok 16,23 sek.
Majstrovstvá Slovenska junioriek v Nitre: 5. miesto Lenka Bruňová v hode oštepom 31,55 a 9. miesto Lenka Králiková v hode kladivom 30,35 obidve v nových osobných rekordoch. celý text

ostatné | 30. 6. 2016 | Autor:
#

Majstrovstvá Slovenska mladších žiakov Nové Zámky 18.6.2016

Majstrovstvá Slovenska mladších žiakov Nové Zámky 18.6.2016 celý text

ostatné | 18. 6. 2016 | Autor:
#

Preteky destská atletika CVČ Liptovský Mikuláš 13.6.2016

Preteky destská atletika CVČ Liptovský Mikuláš 13.6.2016 celý text

ostatné | 13. 6. 2016 | Autor:
#

Majstrovstvá Slovenska v atletike dorasteniek v Dubnici nad Váhom (6.6.2016)

Majstrovstvá Slovenska v atletike dorasteniek sa uskutočnili v Dubnici nad Váhom (6.6.2016). V početne a kvalitne obsadených disciplínach, atlétky z Centra voľného času Liptovský Mikuláš nesklamali a v osobných rekordoch obsadili dve 4. miesta. V hode oštepom jedno získala Lenka Bruňová výkonom 36,47 metra a Romana Králiková, ktorá bežala 100 metrov prekážok v čase 15,92. Výborne bežala aj Vanesa Faconová, ktorá v mimoriadne ťažkej disciplíne na 400 metrov prekážok skončila na 6. mieste časom 69,75. celý text

ostatné | 6. 6. 2016 | Autor:

Majstrovstvá Slovenska (20.3.2016 ) v kategórii dorastu

Ćlenovia krúžku atletiky sa zúčastnili kompletného halového programu organizovaného Slovenským atletickým zväzom v Bratislavskej hale Elán, kde na majstrovstvách Slovenska (20.3.2016 ) v kategórii dorastu skončila na 5. mieste Romana Králiková v skoku do výšky výkonom 150 cm a Lenka Lubelanová na 8.mieste výkonom 145 cm., v behu na 60 metov prekážok a v trojskoku Romana Králiková skončila zhodne na 7. mieste.V kategórii mladších žiačok Karolína Frianová v skoku do diaľky obsadila 7. miesto výkonom 418 cm a v juniorskej kategórii Lenka Králiková v skoku do výšky 8. miesto výkonom 150 cm. Na stredoslovenských halových majstrovstvách mladších žiačok a žiakov obsadili Karolína Frianová v skoku do diaľky 1. miesto, Nina Krajčová a Tomáš Revaj zhodne 3. miesto v behu na 60 metrov prekážok a Petra Krotáková 3. miesto v behu na 60 metrov. celý text

ostatné | 20. 3. 2016 | Autor:
prvá prechádzajúci
z 2
posledná