Menu
Centrum voľného časuLiptovský Mikuláš

Atletická sezóna začala

V Dubnici tento víkend 5.7. pokračovali súťaže starších žiakov a žiačok, kde sa výborne prezentovala víťazstvami Paula Perončíková v behoch na 100 a 300 prekážok, vrhač Michal Bruňo víťazstvom v hode diskom a druhým miestom vo vrhu guľou, osobný rekord na 100 prekážkach zabehol Michal Kopček . a Sára Rumanská v behu na 300 metrov prekážok a obsadili 2.miesto. Bodovali aj Roman Hyžinský v behu na 60 metrov a Matej Mikita vo vrhu guľou. Výborne bežali štafety žiakov aj žiačok. V kategórii prípraviek v Brezne 4.7. hodil prvýkrát Šimon Kubo cez hranicu 40 metrov kriketovou loptičkou a skončil na 2.mieste, v behu na 600 metrov v nových osobných rekordoch bežali Natália Húsenicová a Romanka Revajová a skončili na 2.a 4. mieste. Medzi mladšími žiačkami zvíťazila v behu na 600 metrov Ela Hvorková a v novom osobnom rekorde na druhom mieste Tamara Horňáková v skoku do diaľky. Výborne bežali štafety v behu na 4x60 metrov prípraviek chlapcov (Králik,Kopček,Kubo,Matejka) a dievčat (Androvičová,Húsenicová,,Révajová) ktoré obsadili zhodne 4. miesta.
V Dubnici 28.6. súťažili dorastenky kde výborne v protivetre bežala Petra Krotáková a zvíťazila v behu na 100 a 200 metrov. Na 100 metrov prekážok zvíťazila Paula Perončíková a 3.miesto obsadila Nina Krajčová, výborne bežal prekážkar Tomáš Revaj a obsadil 1,miesto. v behu na 110 a 400 metrov prekážok. V behu na 800 metrov Zuzana Letošová skončila na 2.mieste. V behu na 400 metrov prekážok Nina Krajčová vybojovala 2.miesto. Vrhačka Vesna Hynková zvíťazila v hode diskom.

21.6.2020 v Banskej Bystrici začala sezóna atletickej prípravke a mladšiemu žiactvu. Spomedzi výborných výkonov atlétov CVČ by sme vyzdvihli 2.miesto Šimona Kuba v hode kriketovou loptičkou. 3.miesto Natálie Húsenicovej a 4.miesto Romanky Revajovej v behu na 600 metrov. 2. miesto a 4.miesto Tamary Horňákovej v skoku do diaľky a v behu na 60 metrov prekážok. 3.miesto Emmy Kmeč v skoku do diaľky. 4.miesto štafety 4x60 metrov v zložení Karolína Kubáňová-Alžbeta Švandová-Beáta Kultánová-Karolína Kogelová. 5.miesto Ely Hvorkovej v behu na 600 metrov.

Dátum vloženia: 21. 6. 2020 19:57
Dátum poslednej aktualizácie: 6. 7. 2020 9:55