Zobrazené 1-30 z 95
ela

Ela Hvorková zabehla limit na majstrovstvá Európy do 18 rokov

Dátum: 22. 4. 2024

V 1. kole súťaže družstiev Západoslovenského atletického zväzu cez víkend v Trnave dosiahla na 2000 m prekážok dorasteniek čas 7:11,98 min., limit na majstrovstvá je 7:14,00 min. Ela tak rozšírila aktuálny zoznam slovenských pretekárov na európsky šampionát na 15.

cvc

Letná činnosť

Dátum: 8. 4. 2024

prímestské tábory CVČ od 1.7.2024-16.8.2024

foto

Ela Hvorková a Michal Kopček z Centra voľného času Liptovský Mikuláš sa dostali medzi najlepších TOP 10 športovcov mesta Liptovský Mikuláš za rok 2023.

Dátum: 29. 1. 2024

Michal za titul majstra Slovenska v behu na 400 metrov prekážok v kategórii do 18 rokov a Ela ako talent roka za slovenský rekord v behu na 1500 metrov cez prekážky

plagát

kalendár CVČLM 2024

Dátum: 22. 12. 2023

vytvorené z fotografií z podujatí detí CVČLM (grafika CVČLM)

Dátum: 10. 9. 2023

Dubnica nad Váhom. ELA HVORKOVÁ získala na majstrovstvách Slovenska starších žiačok 2 strieborné medaile v behu na 1500 metrov prekážok v novom osobnom rekorde 5:30,49 a v behu na 800 metrov taktiež v novom osobnom rekorde 2:23,08.

plagát

GABRIELA GAJANOVÁ - zavítala dopoludnia na atletický štadión Centra voľného času v Liptovskom Mikuláši

Dátum: 15. 6. 2023

GABRIELA GAJANOVÁ - naša momentálne najlepšia slovenská atlétka - dnes zavítala dopoludnia na atletický štadión Centra voľného času v Liptovskom Mikuláši,

Dátum: 5. 6. 2023

Fantastický úspech dosiahol dnes na dorasteneckých majstrovstvách Slovenska v atletike v Humennom - atlét Centra voľného času Liptovský Mikuláš - Michal KOPČEK, ktorý zvíťazil v behu na 400 metrov cez prekážky v novom osobnom rekorde 57,62 sekundy, ktorý si zlepšil o neuveriteľných 2,5 sekundy a p

foto

Dňa 23.5.2023 sa na atletickom štadióne Centra voľného času uskutočnili školské majstrovstvá okresu družstiev v atletike ZŠ

Dátum: 25. 5. 2023

Zúčastnilo sa ich takmer 200 najlepších vybratých atlétov

plagát

V STREDU 26.4.2023 ZAČÍNAME PLÁVAŤ

Dátum: 24. 4. 2023

V STREDU 26.4.2023 ZAČÍNAME PLÁVAŤ .Záujmový útvar CVČ - (krúžok) plávania na mestskej plavárni v Liptovskom Mikuláši opäť pokračuje .

plagát

TOMÁŠ REVAJ a PAULA PERONČÍKOVÁ získali striebornú medailu na halových atletických majstrovstvách Slovenska

Dátum: 19. 2. 2023

Bratislava

plagát

4 zlaté a 5 strieborných medailí získali na majstrovstvách stredoslovenskej oblasti v Bratislavskej hale Elán atléti CVČ Liptovský Mikuláš

Dátum: 11. 2. 2023

Bratislava 11.2.2023

3 zlaté medaile získali na halových atletických majstrovstvách kraja mladší žiaci a žiačky CVČ Liptovský Mikuláš.

Dátum: 9. 1. 2023

Fotografie kalendára CVČ sú z podujatí ktoré sme organizovali z roku 2022 : školské majstrovstvá sveta v cezpoľnom behu, otvorenie atletického štadióna, 70. výročie CVČ, Beh olympijského dňa, predmetové a školské súťaže a víkendové podujatia CVČ

foto

Andrej Repaský (vedúci Ján Poljak) obsadil 3.miesto na CELOSLOVENSKOM FINÁLE TECHNICKEJ SÚŤAŽE MLADÝCH ELEKTRONIKOV

Dátum: 16. 12. 2022

Člen záujmového útvaru CVČ - elektrotechnický krúžok Andrej Repaský (vedúci Ján Poljak) obsadil 3.miesto na CELOSLOVENSKOM FINÁLE TECHNICKEJ SÚŤAŽE MLADÝCH ELEKTRONIKOV 44.ročník v TRENČÍNE dňa 13. - 14.december 2022

šachisti

Majstrovstvá Slovenska mládeže v rapid šachu 2022

Dátum: 22. 11. 2022

V dňoch 18. až 20.11. 2022 sa konali Majstrovstvá SR mládeže v rapid šachu. Šachisti CVČ z Liptovskej šachovej školy

foto

Vytrvalkyňa CVČLM - Ela Hvorková - zvíťazila dnes na majstrovstvách stredoslovenskej oblasti v cezpoľnom behu v kategórii starších žiačok.

Dátum: 5. 11. 2022

V daždivom počasí na 1,5 km blatistej trati trati zvíťazila s prehľadom systémom štart cieľ a nedala šancu svojim 21 súperkám. O týždeň ju čakajú majstrovstvá SR

rozvrh

Zmena času priniesla zmenu rozvrhu záujmového útvaru - krúžku CVČ atletika - presúvame sa do telocvične.

Dátum: 1. 11. 2022

od 1.11.2022

plagát

70. výročie založenia CVČLM (1952-2022)

Dátum: 14. 10. 2022

V stredu 12.10.2022 sme v Dome kultúry úspešne oslávili 70. výročie založenia - programom členov krúžkov CVČLM

Dátum: 24. 9. 2022

Na atletických majstrovstvách kraja prípraviek a mladšieho žiactva, ktoré sa konali v Banskej Bystrici a sú vrcholom sezóny pre túto kategóriu sa darilo atlétom CVČ Liptovský Mikuláš keď v konkurencii 520 pretekárov z 30 oddielov získali 3 strieborné medaile a 12 umiestnení do 8.miesta

Matúš

Matúš Grieš sa stal majstrom Slovenska v desaťboji

Dátum: 12. 9. 2022

Na viacbojárskych atletických majstrovstvách Slovenska mužov ktoré sa uskutočnili v Nitre 10-11.9.2022