Centrum voľného časuLiptovský Mikuláš

striebornú a bronzovú medailu z MSR vybojovali atléti CVČ

striebornú  a bronzovú medailu z MSR vybojovali atléti CVČ

11-12.6.2022 v B.Bystrici

Na víkendových majstrovstvách Slovenska v atletike dorastu reprezentovali atléti z Centra voľného času mikulášsku atletiku a skončili na jednotku. V sobotu dobehla Paula Perončíková v behu na 100 metrov prekážok v novom osobnom rekorde časom 14,49 sekundy po bronzovú medailu a kvalifikovala sa na medzištátne stretnutie dorastu do 18 rokov v Székesfehérváre v Maďarsku a splinila B limit na EYOF v B.Bystrici. V nedeľu prekvapil výborným výkonom v behu na 400 metrov prekážok Michal Kopček a vybojoval si striebornú medailu časom rovných 60 sekúnd (nový osobný rekord) a kvalifikoval sa tiež na medzištátne stretnutie dorastu do 18 rokov v Maďarsku. Z daľších výsledkov: Leila Glevická skončila na 9.mieste v skoku do výšky výkonom 150 cm a v trojskoku skončila na 10 mieste. Michal Bruňo v hode diskom bojoval o medailu nakoniec obsadil 6.miesto výkonom 37,68 m. V behu na 3000 metrov skončila Ela Hvorková na 7. a Tereza Rarabová na 8.mieste. Sára Riegelová skončila na 10 mieste v behu na 400 metrov prekážok.

Štafeta dorasteniek 4x100 metrov obsadila 11.miesto.

Dátum vloženia: 12. 6. 2022 21:42
Dátum poslednej aktualizácie: 14. 6. 2022 8:52
Autor: Správce Webu