Menu
Centrum voľného časuLiptovský Mikuláš

Dňa 23.5.2023 sa na atletickom štadióne Centra voľného času uskutočnili školské majstrovstvá okresu družstiev v atletike ZŠ

foto

Zúčastnilo sa ich takmer 200 najlepších vybratých atlétov

Dňa 23.5.2023 sa na atletickom štadióne Centra voľného času uskutočnili školské majstrovstvá okresu družstiev v atletike ZŠ. Zúčastnilo sa ich takmer 200 najlepších vybratých atlétov. V kategórii žiačky z 16 škôl skončili na 1.mieste:  Gymnázium M.M.Hodžu Liptovský Mikuláš 2.miesto ZŠ Janka Kráľa 3.miesto ZŠ M.R.Martákovej. V kategórii  žiaci ZŠ zo 16 škôl skončili na 1.mieste ZŠ Okoličianska, 2.miesto ZŠ M.Janošku,3.miesto ZŠ Dem. ulica. Víťazné družstvá postupujú na krajské školské majstrovstvá 30.5. v Martine. Ďalšie výsledky: .../vysledky-skolskych-sutazi-a.../  Najhodnotnejší výsledok pretekov dosiahla v behu na 800 metrov gymnazistka z M.MHodžu  - Ela Hvorková trénujúca v atletickom oddiely CVČ Liptovský Mikuláš, časom 2:26,0 za čo získala 90 bodov zo 100 možných a Adam Mašura v hode vortexom (detský oštep) ktorý za výkon 60,64 metrov  získal dokonca 92 bodov.
Podujatie organizačne zabezpečovali rozhodcovia z atletického oddielu CVČLM, Olympijského klubu Liptova a seniorom učiteľom telesnej výchovy za pomoc pri organizovaní tohto náročného 4 hodinového podujatia.

Dátum vloženia: 25. 5. 2023 7:03
Dátum poslednej aktualizácie: 25. 5. 2023 7:05
Autor: Správce Webu