Menu
Centrum voľného časuLiptovský Mikuláš

3 zlaté medaile získali na halových atletických majstrovstvách kraja mladší žiaci a žiačky CVČ Liptovský Mikuláš.

22.1.2023 Banská Bystrica

3 zlaté medaile získali dnes na halových atletických majstrovstvách kraja mladší žiaci a žiačky CVČ Liptovský Mikuláš. V behu na 1500 metrov zvíťazila Natália Húsenicová časom 5:58,73 a medzi žiakmi suverénne zvíťazil Samuel Daraboš v novom osobnom rekorde časom 5:28,58. Vo vrhu guľou (2kg) zvíťazila Lucia Androvičová v novom osobnom rekorde 10,49 metra. Striebornú medailu pridal ešte Jakub Kopček v behu na 600 metrov časom 1:55,67. Matej Králik bol na 4. mieste v skoku do výšky a v behu na 60 metrov prekážok. V Banskobystrickej hale súťažilo skoro 300 atlétov a CVČ patrilo medzi najúspešnejšie oddiely.

Dátum vloženia: 23. 1. 2023 7:55
Dátum poslednej aktualizácie: 23. 1. 2023 7:57
Autor: Správce Webu