Navigácia

Výber jazyka

  • sk
  • en

Obsah

Uskutočnené podujatia v šk.roku 2016/17

Typ: ostatné
Uskutočnené podujatia v šk.roku 2016/17

jún 2017

  • 1.6. "65. výročie činnosti Centra voľného času" vystúpenie členov krúžkov CVČ o 16.00 hod. na námestí Osloboditeľov Liptovský Mikuláš  
  • 6.6. športová súťaž pre materské školy v CVČ o 9.00 
  • 13.6. Škola roka 2016/17 v CVČ 
  • 16.6. UKONČENIE KRÚZKOVEJ ČINNOSTI CVČ - príprava letných prímestských táborov CVČ 
  • 20.6. Beh olympijského dňa - nám Osloboditeľov L.Mikuláš 

máj 2017

  • 2.5. OK v atletike stredných škôl na štadióne G.M.M.Hodžu 
  • 4.5. OK v malom futbale mladších žiačok 
  • 5.5. OK v malom futbale mladších žiakov 
  • 9.5. OK v malom futbale najmladších žiakov a žiačok 
  • 11.5. dopravná súťaž" Na bicykli bezpečne "" 
  • 12.5. Štúrov Zvolen - literárna súťaž v CVČ "" 
  • školské majstrovstvá Slovenska vo florbale žiačok základných škôl 16-17.5. 2017 
  • 19.5. Slávik Slovenska - spevácka súťaž v CVČ "" 
  • 19.5. OK vo vybíjanej na ZŠ J.Kráľa "" 
  • 18.5. OK v malom futbale starších žiačok - ZŠ Okoličianska "" 
  • 19.5. OK v malom futbale starších žiakov - ZŠ Okoličianska "" 
  • 23.5. exkurzia do ZOO Zlín "" 
  • 25.5. OK v biológii kat. F 
  • 26.5. OK v atletike základných škôl na štadióne G.M.M.Hodžu 

apríl 2017

  • 1.4. Talent šachový turnaj v CVČ 
  • 3.4. Okresné kolo Hviezdoslavo Kubín základných škôl od 7.30 –13.00 hod. v CVČ 
  • 4.4. Okresné kolo matematickej olympiády 6 - 8. ročníkov základných škôl od 7.30 –13.00 hod. veľká sála msú L.Mikuláš
  • 4.4. Okresné kolo Hviezdoslavo Kubín stredných škôl od 7.30 –13.00 hod. v CVČ 
  • 6.4. OK vo futbale stredných škôl 
  • 6.4 OK v gymnastike základných škôl 
  • 7.4 OK v gymnastike základných škôl 
  • 11.4 OK v gymnastike základných škôl 
  • 25.4. OK v biológii základných škôl kat. D 
  • 25.4. KK vo volejbale stredných škôl - študentky 
  • 27.4. Plenárne zasadnutie združenia rodičov a priateľov CVČ o 17.00 v CVČ 

marec 2017

  • 6.3. Okresné kolo vo volejbale SŠ - žiaci 
  • 7.3. Okresné kolo vo volejbale SŠ - žiačky 
  • 15.3. Okresné kolo Pytagoriády základných škôl dňa od 7.30 –13.00 hod. 
  • 16.3. Okresné kolo Fyzika základných škôl od 7.30 –13.00 hod. 
  • 21.3. Okresné kolo vo volejbale ZŠ - žiaci 
  • 22.3. Okresné kolo vo volejbale ZŠ - žiačky 
  • 24.3. Regionálne kolo vo volejbale ZŠ a SŠ 

február 2017

  • 7.2.2017 Okresné kolo geografickej olympiády základných škôl od 7.30-13.00 hod. 
  • 8.2. Okresné kolo v basketbale ZŠ - žiačky 
  • 10.2. Okresné kolo v basketbale ZŠ - žiaci 
  • 14.2. Okresné kolo dejepisnej olympiády základných škôl od 7.30 –13.00 hod. 
  • 16.2. Okresné kolo v basketbale SŠ - žiačky 
  • 16.2. Okresná predmetová olympiáda v biológii kat. C 
  • 17.2. Okresné kolo v basketbale SŠ - žiaci 
  • 25.2. Talent šachový turnaj v CVČ 

január 2017

  • 17.1.2017 olympiáda v anglickom jazyku OK ZŠ 
  • 18.1.2017 olympiáda v anglickom jazyku OK SŠ 
  • 19.1.2017 olympiáda v nemeckom jazyku OK ZŠ 
  • 24.1.2017 Okresné kolo matematickej olympiády 5. a 9. ročníkov základných škôl od 7.30 –13.00 hod. 

december 2016

  • 2.12. OK v stolnom tenise ZŠ chlapci v telocvični ZŠ A.Stodolu 
  • 3.12. Talent šachový turnaj 
  • 4.12. šachová liga v CVČ Podbreziny 
  • 10.12. šachová liga v CVČ Podbreziny 
  • 11.12. šachová liga v CVČ Podbreziny 
  • 14.12. vianočné atletické preteky v skoku do výšky 
  • 20.12. vianočné plavecké preteky 

november 2016

  • 4.11.2016 (piatok) - OK futsal stredných škôl v telocvični SZŠ 
  • 5.11.2016 (sobota) - Pohár Liptova preteky v modernej gymnastike v Liptov aréne 
  • 6.11.2016 (nedeľa) - CVČ vystúpenie v DK L.Mikiuláš 
  • 7.11.2016 (pondelok) - OK Florbal SŠ Dievčatá v telocvični SZŠ 
  • 7.11.2016 (pondelok) - OK viacboj všestrannosti mestská plaváreň 
  • 8.11.2016 (utorok) - OK Florbal SŠ CHlapci v telocvični SZŠ 
  • 9.11.2016 (streda) - OK bedminton ZŠ Dievčatá- JDM L.Hrádok 
  • 10.11.2016 (štvrtok) - OK Florbal ZŠ Dievčatá v ZŠ J.Kráľa 
  • 11.11.2016 (piatok) - OK Florbal ZŠ CHlapci v ZŠ J.Kráľa 
  • 12.11.2016 (sobota) - Talent šach 
  • 15.11.2016 (!! o mesiac skôr ako obvykle) 9. ročník obvodového kola v Slovenskom jazyku a literatúre pre školský rok 2016/2017 
  • 15.11.2016 (utorok) - OK bedminton ZŠ chlapci v ZŠ Bobrovec 
  • 16.11.2016 (streda) - OK Astrostop (astronomická súťaž) 
  • 16.11.2016 (streda) - OK stolný tenis stredné školy GMMH 
  • 18.11.2016 (piatok) - OK bedminton stredné školy v telocvični SZŠ 
  • 20.11.2016 (nedeľa) - Šach liga 
  • 25.11.2016 (piatok) - OK stolný tenis ZŠ D - GMMH 
  • 30.11.2016 (streda) - Šaliansky Maťko v CVČ 

október 2016

  • 4.10.2016 školské krajské kolo- cezpoľný beh ZŠ a SŠ 
  • 7.10.2016 mestská olympiáda - CVČ zabezpečuje atletiku 
  • 13-14.10.2016 okresná záhradkárska výstava - ovocie a zelenina 
  • 15.10.2016 polmaratón - bežecké atletické preteky 
  • 25.10.2016 školské majstrovstvá Slovenska v cezpoľnom behu v CVČLM 

september 2016

  • 27.9.2016 školské okresné kolo- cezpoľný beh ZŠ a SŠ 
  • 30.9.2016 Deň chôdze - hore Váhom dolu Váhom 

Prílohy

Vytvorené: 13. 9. 2017
Posledná aktualizácia: 8. 11. 2017 23:15
Autor: